Sale!

Stresi si ta Menaxhoni Webinar-4 Javor

Original price was: ден12,278.00.Current price is: ден6,108.00.

Kursi i ri online nga Iam Power do të rivendosë qetësinë dhe do t’ju vërë në komandë! Dhe do të habiteni pse nuk i keni ditur këto më parë!

Category:

Description

Me Mimoza Thaqi Eksperte Motivimi dhe Inspirimi.    Erisa Bujari Psikologe dhe Trajnere për Zhvillim Personal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stresi si ta Menaxhoni Webinar-4 Javor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *