NIVELI V- TRAJNIMI MASTER-2499 Euro Antarësimi i Përhershëm

ден246,800.00

Vetëdija është MBROJTJA MË MIRË !!! Niveli V është formuluar që të ju vetëdisojë për shumë lloje të manipulimeve, hipnozave kolektive dhe individuale. Si të mbrohemi nga çdo formë e sugjerimeve në pamje e mirë por me qëllime jo të mira për ju!

(OFERTË E KUFIZUAR 2023): Trajnim 12 orë me Mimoza ose Avni Thaqin, Falas Nivelin 1, 2, 3, 4 dhe 5 në Iam Power.

Category:

Description

(OFERTË E KUFIZUAR 2023): Trajnim 12 orë me Mimoza ose Avni Thaqin, Falas Nivelin 1, 2, 3, 4 dhe 5 në Iam Power.

NIVELI V- TRAJNIMI MASTER

Vetëdija është MBROJTJA MË MIRË !!!

Niveli V është formuluar që të ju vetëdisojë për shumë lloje të manipulimeve, hipnozave kolektive dhe individuale.

Si të mbrohemi nga çdo formë e sugjerimeve në pamje e mirë por me qëllime jo të mira për ju.

Si të jeni të vetëdishëm se jeni pjesë e një kulti apo të hipnotizuar nga ATA që përdorin këto metoda për të ju mbajtur në Frikë.

Si të kuptoni se aktualisht po përdoren teknikat e gënjeshtrave përmes fjalëve dhe fotografive për larjetruri.

Si të merrni Kontrollin

Si të bëheni lider që mund të mblidhni ndjekës pa mundim.

Si funksionon psikologjia e ndjekësve?

Pjesa 1 -Shpjegon format e funksionimit të Mendjes-“Realitetit- Iluzion”

Pjesa 2 -Shpjegon format e funksionimit të Zemrës-Realitetit të pandryshueshëm

Pjesa 3 -Bën harmonizimin e Mendjes me Zemrën

Me këtë Nivel ju do të kuptoni misionin e vërtetë të Iam Power, dhe do të ndiheni të lirë, të fuqizuar, të bindur në forcën dhe fuqinë e mendjes dhe zemrës suaj.

Dhe shumë më tepër. Përgatituni që të mahniteni nga zbulesat mahnitëse në këtë Nivel. Ju mund të ndaloni marrjen e manipulimeve nga kultet, njerëzit që duken sikur janë “qëllim-mirë”. Ju mund të keni një mendje të pavarur. Mund të filloni duke marrë KONTROLLIN.

1 review for NIVELI V- TRAJNIMI MASTER-2499 Euro Antarësimi i Përhershëm

  1. admin

    Po sot jam gruaja me e lumtur ne bote sepse ja dola dhe jam nje njeri I ri ,une rilinda perseri ne Driten e Zotit dhe ne Dashuri me ndihmen tende Mimoza,te falenderoj pafund,, per cdo fjale, trajnim, video mesim,tani u fokusova Tek niveli 5 uaaauuu cfar mrekullie qe ke krijuar keto mesime kaq te fuqishme,une jam e lumtur dhe e bekuar qe mesoj nga Mentorja e mrekullive ,,SA shume te dua nuk Kam fjal ta shpreh , faleminderit qe me shpetove jeten me gjithe Dashurine e zemres tende une u rilinda ne dashuri dhe Driten Hyjnore 🙏😇 Zoti te Bekofte Mimoza je engjell Drite te dergoj shume dashuri dhe perqafime nga thellesia e zemres time 💝💎👑🏆💝🌟 Entela- Greqi

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *