Manifestoni Mrekulli 1 dhe 2

(23 customer reviews)

ден308.00

Donacion për Iam Power duke filluar nga 5 Euro: Falas Manifestoni Mrekulli 1 dhe 2, sapo te perfundoni me pagesën mund të shikoni kursin

Blej me paypal: PAYPAL

Categories: ,

Description

Çfarëdo që të keni kundër, ne jemi këtu për ju. Ti e meriton jetën që dëshiron”.
– Mimoza Thaqi- Mentorja e Mrekullive

DHURATË PËR DONATORËT E IAM POWER

Çfarë do të mësoni:

💜 Lutjen për Mrekulli

💜 Meditim për dorëzim në vullnetin e Zotit

💜 Dekret për furnizim financiar

💜 Lutje për bollëk dhe pasuri

💜 Si ti bëni të tjerët të ju përkrahin dhe ndihmojnë.

💜 Si të pastroni nga vetja energjitë dhe mendimet negative, njerëzit negativ dhe të lejoni furnizimin që meritoni.

💜 Si të gjeni dashurinë dhe paratë.

💜 Çfarë po ndodh me Planetin Tokë

💜 Si ju të përshtateni me energjitë e dritës dhe dashurisë.

Dhe shumë informacione të mbledhura për ju që ju të manifestoni Mrekullinë që ju jeni.

23 reviews for Manifestoni Mrekulli 1 dhe 2

 1. Shkurte

  Se fjalet behen realitet u jetsua sot nga puna e palodhshme ne ket drejtim fal motivimit nga Mimoza Thaqi
  Asgje ska të lehtë por njerëzit me ide dhe vepra pozitive e bëjn të tillë
  Fal ketyre njerve jetojm dhe bashkẽjetojm
  Faliminderit per perkrahjen qe me dhat që dëshirat të bëhen realitet

 2. Mimoza Kajtazi

  Pershendetje njerez te drites
  Sot jam zgjuar me mire se dje,po e pyes veten kush jam,ku jam,çfare po bej,dhe vetja ime e larte me pergjigjet pa pertes duke me thene Une jam substanc mrekullirash,jam nena me e mrekullueshme ne bot,jam bashkeshortja me e lumtur ne bot,jam ne shtepin time ku eshte e mbushur me dashuri,harmoni e lumturi pa fund.Po e sherbej veten dhe te tjeret,duke u ndjer ne çdo minut me e lumtur e me e lumtur,dhe duke mbajtur mendjen tek ajo se kush jam dhe cfare dua,keto 3 pyetje madheshtore,qendrojne prane meje dhe po me ndihmojne te ja dal me mire.Kisha nevoj te punoj nga fillimi ne keto pika.
  Webinari i mbremshem ishte nje pervoj qe u thellua ne çdo qelize te trupit tim duke ndezur nje flak te kalter diamanti te cilen po e mbaj ne trupin tim edhe ateher kur ajo do qe te ike.Kur e bera paketimin e donacionit,ne fakt e beri zemra per mua sepse une po mirresha me nje sukses i mbeshtjellur ne sfide,por edhe Webinari me erdhi ne momentin e duhur me te gjitha pergjigjjet per te cilat kisha nevoj.Une kam shume mirenjohje per ty Mimi,ti ke ardhur mu ateher kur mua me se shumti me je dashur dhe te jam mirenjohese perjetesisht.Ti jep 100-fishin e asaj qe merr.
  Faleminderit qe i ben syt e mi te shohin edhe ne erresire.
  Te dua une dhe zemra ime!

 3. Shpresa Mujollari

  Pershendetje te gjitheve ,
  E degjova webinarin Nga fillimi deri në fund , me vemendje.
  U kenaqa shumë.Shume i fuqishem, shume mesime te mira.
  Gjate meditimit vetem lot me dilnin.
  Kush jam Unë ?
  Ku jam Unë ?
  Cfare jam duke bere ?
  Ushtrim qe me jep emocion , fuqi , besim, perqerdim dhe në fund sukses.
  Unë é fillova sot qe kür u ngrita .
  Faleminderit dhe mirenjohje pa fund mbretereshes sone, mentores tone , te bukures sone Mimoza
  Mimoza jone e palodhur , sa gjate ke folur , 5 ore rreshte .mrekulli mrekullive .
  Faleminderit dhe Avniut.
  Lum si ne qe ju kemi
  Faleminderit dhe miréjohje Zotit dhe Universit.
  Shume é kenaqur , é lumtur jam qe jam pjese é Manifestoni Mrekulli 2023.
  Shume é lumtur dhe é kenaqur qe jam pjese é IamPower .
  Ju uroj Nga zemra te gjitheve plotesim te endrrave dhe deshirave tuaja.
  Suksese , paqe, lumturi dhe mbarësi në jetën tuaj .
  Me respekt dhe dashuri nga Franca .

 4. Rezearta Krasniqi

  Kat vebinar e kame shiku prej filllimt dejri ne fund une jamë ne fillimet e mija te ksaje érige te pafund disa here mendja me tha je duke hup ko ketu duke ndegju sepse me mendja jone eshte e programuar ndryshe pata pake veshtiresi por nuk u dorzova dhe ndegjova gra te mrekullushme se dhane fjale te shkelqyra jamë falenderuese prej Zotit qe madha kete mundesi tjem nmesin e juaj sa here qe kame mundesi do jem siq ju thashe jame ne fillimet e mija me hapa shume te vegjel por te sigurte falenderuese per qiftin e mrekullive mimoza dhe Avni thaqin qe japin me zemer gje gjdo here vetem te vertet nga pervojat e tyra te gjithve juve ketu ju deshiroj mete miren ne jeten tuaj shume dashuri ju dergoj nga franca 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 5. Mukades Aliu

  Webinar i mrekullueshëm, energji që ma mbushi shpirtin me paqë dhe mirësi.Informacionet që i dha Mimoza me shumë vlerë, e sidomos pyetjet qē i praktikoj prej mbrëme” Kush jam, ku jam dhe çka jam duke bërë” , pyetje shumë me vlerë që po e shoh se po më kthejnë në këtu dhe tani.Faleminderit Mimoza dhe Avni, ju jeni mrekullia e dërguar nga Zoti.Faleminderime pa fund për ju mendje të ndritura!

 6. Totiljana Hajdini

  Shume faleminderit per vebinarin dhe energjine e bukur dhe cdo gje qe perjetuam ne te🙏🙏🙏🥰.Shume mirenjohese🥰 Mimi dhe Avni shume faleminderit per ato qe percollet.Une nuk arrita ta ndjek dot nga fundi per shkak se Isha ne nje ambient me njerez po pjesen e pare e shijova shume dhe arrita te cliroj shume gjera dhe te qetesohem shume .Besoj se webinarin do e kemi ne menyre qe ta shoh perseri dhe te marr info qe nuk arrita te ndjek .Uroj mos te kem humbur dicka nga fundiJu pershendetes te gjitheve dhe uroj nga shpirti vetem mrekulli suksese e gjerat me te mira ne jeten tone 🙏🙏🙏.Faleminderit dhe nje here nga thellesia e zemres Mimi dhe Avni jeni me te miret 🙏🥰🥰🤗😊🌞 Zoti na bekofte te gjitheve 🙏🙏🙏

 7. Angjelina Qokaj

  Faleminderit pafund per webinarin. Hera e pare qe isha live ne webinar. Mbreme kisha edhe ditelindjen e goces, kemi dale per te festuar dhe gjithashtu mbaja gjithe kohes kufjet ne vesh per te degjuar, nuk kam mundur tju ndjek me vemendje por energjia e mire dhe pozitive percillej te une,………….do ta ridegjoj pasi une energjine time dua ta fukosoj per momentin te sherimi i mamit, Zoti Solli ne jeten time Mimozen dhe Iam Power dhe jam e bindur qe tani e tutte cdo e mire do vije ne jeten time……Zoti ju bekofte❤️🤩😍🙏

 8. Gresa Reqica

  Faleminderit per webinarin mbrem , ka qen hera e dyte ! Por nuk kam mujt me ndegju vazhdimish sepse kam qen musafire me famlije kohe pas kohe kam hy edhe me ka pelqy shume edhe e ndjesha nje far qetsije mbrenda ne shpirt jam falenderuese jashtzakonisht shume ❤️❤️❤️❤️❤️

 9. Merita Alija

  Falenderuese pafund Mimoza,Zoti te bekofte,e kam ndegju webinarin prej fillimit dej ne fund,me shume vemendje,shum nyje u zgjidhen ne mendjen time,Kush Jam ,Ku jam,me ken jam,vertet me sjell lumturi ne Momentin e tanishem,e kisha kerku ket pytje pavetedijen tem dhe e gjeta,me webinarin e vitit te kaluar vertet mu ka shfaq mrekulli,dhe pres mrekullin e radhes,te duaaa shume❤️🫶🙏

 10. Valmira Sadiku

  Ishte per mua hera e parë ne vebinare ,vertet esht nje mrekulli dhe ne fakt me zgjoi shum nga gjumi per gabimet e mija te pavedishme jam shum mirënjohese dhe falenderuese qe me mundesuat te mar pjese respekte pa fund Mimoza dhe Avni Thaqi💫

 11. Mihane Buzhala

  Qdo vebinar i Mimit është mbresëlënëse, ka msheftesit dhe mrekullit e veta .
  E kesi vebinare mban vetëm Mimoza Thaqi , që nuk din te ngopet , qoftë edhe deri në mesnatë, duke na frymëzuar, motivuar ,inspiruar , duke na ushqyer shpirtin dhe mendjen, duke na bere te ndihemi të veqante , krenar , sypatrembur,
  Të guximshëm,
  Të suksesshëm …
  Dhe madheshtor!
  Jo rastësisht, nuk them se Mimi është mrekulliberese!
  Sepse tek Un ka bere shum mrekullira në jetën time .
  Qe nga viti 2013
  Kurr vit më të mirë se vitin 2023 nuk kam pasur!
  Kështu që për mua Mimoza Thaqi eshte shum madheshtore ,
  Hyjnesha e mrekullirave ,
  Ikona e zhvillimit personal!
  Perla e energjis pozitive.

 12. Anila Isufaj

  Ishte nje webinar me fuqi shume te larte si te gjitha webinaret ,cdo mesim dhe cdo fjale rezononte me ate ndjenje qe kisha brenda vetes ,nuk kam fjale te pershkruaj jo vetem kete webinar ,por te gjith procesin e rritjes deri ne kete dite sot ,Mirenjohese dhe falenderuese nga zemra 2 Mentoreve te mrekullueshem 🙏♥️♥️

 13. Vera Gecaj

  Faleminderit shum Mimoza ishte nji energji e lart qe u lidhem me endrrat tona vizionet tona edhe me te tashmen je fantastike Faleminderit .
  Zoti te bekoft e te mbusht vetem me mirsi e mrekudhi !👑💖💕💞💞💞💞💞🎄🌟🌟🌟🌟🌟

 14. Teuta Januzi

  Mentorja e mrekullive
  Udherrefyesja e jone e drites e rruges drejt suksesit
  Urtësia jote të len pa fjale .
  Modestia jote është hiri hyjnor .
  Fuqia jote e pa matshme mdheshtore e pa ndalshme .
  Energjia jote e paster plot drite dhe shprese qe gjithmon i qendron besnike misionit tënd për tiu shërbyer të tjerëve me dashuri ,urti ,mirësi,qartësi ,mbështje ,guxim ,besim ,kembengulje dhe entuaziazem pa limit .
  Mirnjohese pa fund që shperndan keto mësime perla dhe ndriqon shpirtin tone me dashuri dhe mbush banken tone me dituri të.
  specializuar
  Mirnjohëse pa fund
  🌟💜👑🙏🤲

 15. Entela

  Shume faleminderit Mimoza ishte nje uebinar I mrekullueshem dhe I fuqishem,jam shume mirenjohese dhe falenderuese pafund per cdo fjale,ushtrim ,mesim,qe nga anetaresimi I’m ne Iampower deri ne tani por edhe ne vazhim te ketij Misioni une po perparoj gjithnje dhe manifestoj CDO dite dhurata pafund nga te gjitha menyrat Jeta me Ka bekuar me 2 Mentor Hyjnore, Madheshtore , Unike,dhe me nje familje te madhe Hyjnore,te gjithe anetaret Jane mrekulli suksese pafund Zoti ju Bekofte 🙏😇🌍🙌🏆💎💎💎🏆

 16. Selvete

  Faleminderes per webinarin e qelluar mbrame, i qelluar, i nevojshem, kerkues, i arritur tek ne, pas shume e shume sfidave te ndryshme jetesore! Ky webinar nuk eshte rastesi qe erdhi tek ne, erdhi ne momentin e duhur, kohen e duhur 🙏Qdo fjale e Mimozes te shenjte ishte frymedhenese, magjike dhe ushqim i shpirtit 🙏Tani ne kohen e fundit nuk i bej me vetes pyetje, se qfare eshte duke ndodhur me mua, pse ndihem se si ndihem? E di, e ndjej ne mendje e shpirte sod, se kush jam, pse jam dhe qfare dua 🙏Gjithehere me perkulje ndaj te madhes Mimoza dhe krahut te saj te djathte Zoteri A. Thaqi! Faleminderes Zot per ekzistencen e tyre 🙏Faleminderes sod e gjithemon, mirenjohese pafund 🙏Zoti ju bekofte 🙏Ju jeni shembelltyra e njerezimit 🙏🙏

 17. Olta

  Faleminderit Mimoz qe te kemi ,jeni Mentorja qe di te japi cdo gje nga prvoja e saj,e perciell dijen dhe besimin tend shume fuqishem tek ne nxenesit e tu.Je frymedhenese dhe magjepse kete e tregon e folura jote bindese dhe brilante..
  Faleminderit zoti Avni ,je njeriu me i mrekullushen dhe me harmoniku qe kam njohur,cdo fjale jotja bindese ben qe se bashku me Mimozen te triumfoni ne cdo seminar ndryshe ,bukur,guximshem dhe me plote emocin.Faleminderit zotit qe ekzistoni ju te dy.Ju dua fort
  Me shume respekt dhe mirenjohje Olta!

 18. Fina

  Te jam Mirenjohese pa fund Mimoza Thaqi. Cdo gje ti percjell dijen energjin e paster ,vjen ne zemren time si kristal. Faleminderit e dashur 🙏🏼❤

 19. Nazif

  Faleminderit shum Mimoza dhe Avni Thaqi
  Ky webinar vertet ishte shum i fuqishem energjik te cilin ne gjejm piket tona dhe nese e degjojm perseri dicka tjeter te re do te kuptojm
  ne fillim jo te gjitha i thith truri jon varet dhe ne cfar niveli jemi edhe nje liber nese i rikthehemi perseri dicka tjeter do te kuptojm
  Truri nuk mund ti thithi te gjitha pernjeresh do perseri e perseri
  sic nuk mundemi te ngjitim shkallet njerhesh por nji nga nji deri te arrijm atje ku duam
  Ju uroj suksese te gjitheve ne gjith fushat e jetes 💎💎💎🙏🙏🙏

 20. Haluk

  Jam shum mirënjohes dhe shum Faleminderit per webinarin e djeshme, secili prej nesh Jemi thellu ne veten tone dhe e kemi ber nje eksperienc te jashtzakonshme,
  Respekt Mimoza dhe Avni Thaqi

 21. Pajtesa

  e dashur Mimaoza nga zemra te falenderij per gjdo gje qe ben per ne. Jam shum e lumtur qe isha pjes e keti webinari ,jam shum mirnjohse per te gjith driten qe shperndan dhe msimet qe na i dhuron
  Un sot mora lajmin e mrekullushum qe jam fituse e trajnimit si te fitoni me shum para jam pafundsish mirnjohse dhe do te jem gjithmon.
  faleminderit edhe ty Teuta me ke dhen nje lajm shum te gezushum sot faleminderit nga zemra ❤️❤️❤️❤️

 22. anila

  Mimoza Jone. Punetore e pa lodhur e Drites. Te jam Mirenjohse pa fund per gjithecka Ben per Ne. Gezimi im i pa pershkruar, zemra ime Fluturon nga Gezimi, sa her bej donacione , sado te vogla por me zemer te madhe. Energjia e Webinarit te Mbremshem ishte Bombastike qe e kemi ndier te gjithe. Shpirti Gezon si nje femije i Lumtur. Shtepia Jone shpirterore me njerez te Mrekullueshem I AM POWER. Ju Dua me gjith shpirte. Mimoza dhe Avni Thaqi. Gjithashtu dhe Kevin Trudeau. Jam pafundesisht Mirenjohse. Skam fjale te pershkruaj ndiesit qe ndiejm. Shume Dashuri Dhe Drite per Te gjithe.

 23. Marcela

  Pershendetje te gjitheve !!!! Falenderuse mirnjohese pa fund znj MIMOZA Mimoza lulja me er TE MREKULLUSHME Vebinari ishte shm I fuqishem ate qe trupi dhe shpirti im ndjeva qe u pastruan te gjitha qelizat ne thellesin e tyre Drita miresia forca u futen ne cdo qeliz te trupit Mendja nuk e kupton po ne qetesi shikoj arrogancen e qelizave qe nuk e leshojn programet e vjetra CDO fjale e thene ne vebinar eshte 1 ore mesim vetemesim GJITHE mendja trupi u pastrua dhe shpirti u lirua nga pesha e kohes dhe ngjarjet e tyre Sa shume ke punuar me ne duke na istaluar programe te reja dhe te vjeterat shperbeheshin Dhe ti e dashur ishe dhe me buzeqeshje qe te karakterizon I thoshje nuk eshte me ne doren tuaj tani skemi me fuqi drita ka hyr dhe rezistenca u zhduk Diten tjer koken nuk e ndjeja trupi nuk bindej as uje nuk pranonte pr or te tera kuptova shm dhe u sherova akoma me shm tani jam me e forte e mbushur me vetbesim dhe drite se cdo her qe kam vepruar nga egoja ime Shpirti u lirua dhe po eksploron cdo gje te re Kur te takova ne seminar ishte e pabesushme mrekullia thjeshtesia qartesia dashuria dhe kerkesa pr te na ngritur vazhdon cdo momente edhe pas mesimit eshte te forca e fjales kur thoshje kush do te flas dhe te gjith heshtje po pse cfar te pengon o njeri fol e shm e shm gjera te tjera … Te dua shmmm mirnjohese Falenderuse ty e dashur ZT AVNI FALIMJES TENDE qe me kohen qe ke ndajn me ne gezimin e pafund falenderuse edhe stafit edhe grupit dit te bukur uroj

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *