LIRONI AFTËSITË ENDE TË PADUKSHME TË VETES / VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ- 47 Euro

ден2,899.00

SI TË TËRHIQNI SUKSESIN?
Pse duhet mësuar Vetëbesimi: Sepse kur njeriu gjithmonë dyshon në aftësinë e tij për ta arritur sukses, kështu tërheq dështimin. ☺️

Lloji: Kurs online
Kohëzgjatja: 3 orë : 30 min (vetë-mësim)
Përfitoni: Çertifikatë
Gjuha: Shqip
Niveli: Hyrës
Aksesi: Qasja gjatë gjithë jetës
Shkathtësitë esenciale për Biznes

Category:

Description

LIRONI AFTËSITË ENDE TË PADUKSHME TË VETES / VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ-Zbritje 80% nga 47 Euro në 9.4 Euro

Çfarë do të mësoni në këtë Trajnim: ​​

 • Pse pas shumë vitesh, ju jeni përsëri në vendin e njëjtë jetësor?
 • Ju mund të keni ndryshuar fizikisht, emocionalisht por diçka në jetën tuaj vazhdimisht përsëritet!
 • Cilin buton të shtypni që të mos ju shqetësojne më njerezit negativ.
 • Si të shkruani që njerëzit të ju besojnë?
 • Mënyrat e fuqishme për të gjetur vendin e punës që gjithnjë ëndërroni, në çdo situatë ekonomike!
 • Një formë shumë e lehtë për të falur të tjerët.
 • VETËBESIMI do t’ju ndihmojë që ju të zotëroni dhe të mbani nën kontroll gjashtë frikëra bazë, nga të cilat privohet njeriu, që janë: frika nga varfëria, frika nga sëmundja, frika nga mosha, frika nga kritika, frika nga humbja e dashurisë së dikujt dhe frika nga vdekja. Ky ligj do t’ju mësojë juve dallimin mes egoizmit dhe VETËBESIMIT REAL, gjë që bazohet te dijet e përcaktuara që zotëroni.

2 reviews for LIRONI AFTËSITË ENDE TË PADUKSHME TË VETES / VETËBESIMI-ÇELËSI JUAJ- 47 Euro

 1. ShpresaPower

  Lalela
  Pershedetje Mimoza Po ne e kemi vullnetin e lir Por nuk mund Te na drejtoj sepse Priremi Te jemi Te Pa ditur Te vuajtur Te merzitur Dhe harrojm se kemi Te drejt per gjithcka ne e kemi vullnetin lir per te qen Te prirur per te mesuar per te qen Te lumtur Dhe Te aft per Te realizuar endrrat Dhe qellimet tons Dhe per ta krijuar vet fatin ton pervec asaj Qe na eshte dhene e di Qe Sa her shkruaj per ty as nuk di Te ndalem Mimoza te vleresoj shum Shumm Pa fundsisht shum Jeta ime po ndryshon un cdo dit po ndjehem me mir e me mir. E me mir ne Cdo aspekt e ndjej energjij tende brena vetes Dhe cdo her Qe Shikoj vidiot e tua Apo ndegjoj audiot e tua me pershkon energjija jote e Madhja Minmoza e shtrenjta Mimoza drita jote Vetem po me ndricon cdo her me shum e me shum Kjo Drit Vetem po rritet e po Rritet po behet dhe me e madhe Drit Drit Qe po me jep vullnet per jeten me jep paqe shpirtrore dhe me riktheve humorin Qe me kishte humbur me vite e vite si pasoj e barrjerave Te jetes Se un sic ta kam then kam perfaqesuar prinderimin e dyfisht kam qen Edhe nene Edhe Baba per femijet e mi Dhe kam kaluar nji jet me shum veshtiresi Sa I perket ksaj Por ti me bere Te qart se cdo Gjë ne jeten Ton ndodh per te miren tone Dhe sic Po e shikoj shum njerez Po largohen Nga un Dhe e di arsyen sic Ma ke then Dhe ti vet Qe sepse verbohen Nga drita ime kam shum e shum fjal per te te then Dhe do Te them Se do Te jem falenderuese Dhe mirenjohese ndaj teje Dhe do Te vazhdoj Dhe do te vazhdoj te te falenderoj Nuk dua te ndalem se falenderuari ty Mentorja e Mrekullive Mimoza Thaqi

 2. ShpresaPower

  Ne ket <kurs unmesova vetbesimin Tim dhe prej tani e tutje un nuk kam mo vetdyshime asniher faliminderit Mimoza per mesimet e tua te mrekullushme te dua pa fund Shpresa Ramadani

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *