“Më lejoni t’ju UDHËHEQ se si të largoni sfidat dhe problemet me të cilat përballeni çdo muaj në webinar live në ZOOM!”

Mimoza Thaqi, trajnerja juaj për një jetë të lumtur!

Me një përvojë të pasur dhe mbi 15 vjet përkushtim në fushën e mësimdhënies dhe këshillimit, Mimoza Thaqi është udhëheqëse e suksesshme në ndihmën e individëve për të arritur një jetë të lumtur, të shëndetshme dhe të pasur.

Metodat e saj unike janë provuar dhe kanë rezultuar në rritjen e gëzimit, paqes, shëndetit, pasurisë dhe harmonisë në marrëdhëniet. Përmes seminareve të saj të frytshme, ajo ka ndihmuar shumë njerëz të gjejnë një sens më të thellë dhe qëllimin në jetë.

Tani, me Mimoza Thaqi si trajneren tuaj virtual, ju keni mundësinë të udhëhëni në rrugën drejt një jete më të lumtur dhe të pasur. Ajo do t’ju ofrojë udhëzim dhe mbështetje për të zhvilluar potencialin tuaj maksimal dhe për të arritur sukses në çdo sferë të jetës.

Përmes metodave të saj të ndriçuara, Mimoza Thaqi do të bëjë të mundur për ju të përjetoni një transformim pozitiv në përjetimin tuaj të përditshëm. Le t’i hapni dyert për një jete më të begatshme, me më shumë dashuri dhe dritë, duke ndjekur udhëzimet dhe këshillat e trajneres suaj të mrekullueshme, Mimoza Thaqi!

JA SE ÇFARË DO TË PËRFITONI ME ABONIMIN TUAJ MUJOR:

Për 29 Euro në Muaj

“MASTERCLASS ME Mimoza Thaqin”

Çdo muaj, përgatitu për një përvojë të jashtëzakonshme dhe frymëzuese në sesionin LIVE me Mimoza Thaqin! Përjeto një rrugëtim të ri shpirtëror dhe zbulo sekretet e fundit që do të ndryshojnë mënyrën sesi shikon dhe përjetojnë jetën.

Në këto sesione të rregullta LIVE, Mimoza Thaqi do të ndajë me ju njohuritë e saj më të fundit në fushën e rritjes personale dhe shpirtërore. Në mënyrë interaktive, do të mësosh se si të dilni mbi errësirën dhe të qëndroni aty me një perspektivë të re dhe energji të përmirësuar.

MEDITIM PËR LARGIM TË ENERGJIVE NEGATIVE

Mimoza do të udhëheqë në sesione meditative dhe pastrojë energjinë tuaj për të lehtësuar manifestimin e dëshirave të tua. Nëpërmjet teknikave dhe udhëzimeve të saj, do të kuptoni se si të përmirësoni lidhjen tuaj me veten dhe botën që të rrethon.

Përvoja e stërvitjes shpirtërore do të jetë jo vetëm e frymëzueshme, por edhe argëtuese. Bëhu pjesë e këtij udhëtimi të veçantë ku rritja personale bëhet një aventurë e vazhdueshme. Mos e humb këtë mundësi për të eksploruar dimensione të reja të jetës dhe për të bërë hapat e parë drejt një ekzistence më të pasur dhe më të qetë shpirtërore.

PYETJE TË DREJTPËRDREJTA PËR SFIDAT TUAJA PERSONALE

Përballeni me sfidat tuaja në një mënyrë të re dhe frymëzuese me programin e ri mujor me Mimoza Thaqin.

Me pyetje të drejtpërdrejta për sfidat tuaja personale, Mimoza Thaqi do t’ju ndihmojë të identifikoni dhe të kuptoni më mirë pengesat që mund të keni përballuar. Duke u përqëndruar në zgjidhjet dhe strategjitë e personalizuara, do të ndiheni më të përgatitur për të arritur sukses dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës suaj.

RISHIKIMET FALAS, SHIKO NË ÇDO KOHË!

Ky program është një udhëzim për rritjen personale dhe zhvillimin e vetëvlerësimit. Bashkë me Mimoza Thaqin, do të tërhiqni një rrugëtim që ju lejon të kuptoni më mirë veten tuaj dhe të gjeni paqe, kënaqësi dhe sukses në çdo aspekt të jetës suaj.

Mos harroni, rritja personale nuk ka kufij! Zgjero perspektivën tënde dhe përmirësohu në çdo mënyrë me udhëzimin dhe ndihmën e Mimoza Thaqit. Tani është koha për të hapur kapituj të rei të lumturisë dhe suksesit!

BONUSET E MASTERCLASS:

Le t’i hapni rrugë Mimozës që të udhëheqë shënjestrën drejt një versioni të ri dhe më të madh të vetes suaj, duke ju çliruar nga ndjenja e të qenit ‘të mbërthyer’.

Përjetoni fuqinë e meditimit dhe mësoni teknikat që tërheqin dritën e qiellit dhe të Zotit, duke ju lidhur gjithmonë me energjitë e larta.

Bëhuni një luftëtar drite për të mos lejuar energjitë e errëta të ju rrëzojnë më.

Mbani një motivim të pandërprerë për të ecur përpara në rrugën tuaj të jetës.

Largoni mendimet dhe energjitë e errëta që përpiqen të pengojnë përmbushjen e qëllimit tuaj jetësor.

Mësoni vlerën e vërtetë të spiritualitetit dhe kuptoni se si lidhet thellë me botën reale, duke bërë të mundur çdo gjë.

Le t’i ndihmoni vetes suaj të zhvillohet dhe të rritet në një nivel më të lartë të ndërgjegjshëm dhe lidhur me thellësinë e ekzistencës.

Me udhëzimin e Mimoza Thaqit, bëni një rrugëtim shpirtëror ku shfaqet një lidhje e fortë me veten, qiellin dhe thellësinë e jetës. Krijoni një realitet të ri, plot me dritë dhe ndriçim, duke e bërë të mundur realizimin e plotë të potencialit tuaj të fshehur.

“Dëshmitë e personave të trajnuar nga Mimoza Thaqi”:

E di qe jam me fate !
Por , se jam kaq fatlume që më beri Zoti të jem afer një hyjneshe nuk e kam ditur!
Ardhja në Iam Power me mesoi
ta shof botën ndryshe.
Me mesoi shumë gjera qe si mesova askund
dhe nga askush.
Me mesoi si të marr frymë , me të cilën sisha ngopur asnjeher.
Me mesoi si ta dua dhe ta falënderoj Zotin.
Me tregoi busullën e rrugës që kisha mbetur një një ishull të pa shkellur ,
Me tregoj rrugën e udhekryqit tim , që nuk dija nga cila rrug të shkoja!
E shume e shume gjëra, që për mua kan qen alfa dhe omega të jetes sime.
Jam shumë mirënjohëse dhe falenderuese për Mimozen dhe platformën e akademis që për mua është një Oaz e gjerë me plot diamantesh ku në mes të kësaj Oaze qëndron Mimoza Brilante që shendrit dhe reflekton deri në skaje të oqeanit.
E juaja me fate
Mihane Buzhala
Ferizaj.

O Zot cfare super energjie te lexosh gjithe keto mesazhe me plot dashuri, mirnjohje e falenderime👌❤️🌟. Edhe une padyshim jam teper e lumtur, mirnjohese e Falenderuese per kete klub e ju te gjithe njerez te mrekullueshem. I vetmi vend ku degjon e lexon vetem miresi, shprese e pozitivitet. Ndihem e bekuar qe po ndjek rrugen e duhur, ate qe po e kerkoja me kohe dhe me ne fund e gjeta. Mirnjohje pafund per Mimozen Iam Power dhe te gjithe anetareve❤️😊🤗😍🤔🌟 . Uroj me SHPIRT qe ky klub te ndriqoje zemrat e shpirtrat e shume te tjereve te endur pa drejtim.😍🌟❣️. Faleminderit Zot per gjithcka🙏❤️

Angjelina Qokaj

Falenderuse dhe mirnjohese pa fund!!!Falenderuse dhe mirnjohese cdo pjestari ne ket klub te miresisis se ndyshimeve te medha. Kjo familje e madhe eshte mikpritese pr cdo person qe ka humbur rrugen. Dikujt I duhet nje nat, dikujt I duhet shum net e koh me shum. Dikush ka vetem nje plage dhe tjetri e ka trupin plot plage po sidoqofte kjo shtepi se keshtu me plqen ta quaj une eshte e ngrohte dhe e durueshme me ne ne proces drejt sherimit KETU meson se sa bukur eshte te jesh e lir .SA bukur kur e ndan miresine Sa bukur ngrihesh dhe te gjith te japin dorenSa shm deshire kan te ndimojne po me par kan ndimuar veten E DASHUR MIMOZA JE MIRESI HYNORE!!! Shtepia e ndyshimeve te medha …Nga eresira ne drite..Nga semundja ne sherim Nga endacak ne shtepi Nga varferi ne pasuri Nga mos njohja e vetes ne vleresim te vetes Nga frika ne guzim Nga ikja pa drejtim ne drejtimin e duhur Nga injoranca ne dije Nga dija ne urti e shm e shm te tjera Te jam falendesuse mirnjohese Lodhjes Kohes Mundit dhe te gjitha Kontibutet e tjera Jemi te bekuar qe te gjetem dhe te bekuar jan te gjith brezat we po rrisim !!!

Marcela

Une jam mirenjohese pafund per, I Am Power 🙏🙏🙏Tashme e konsideroj familjen time❤️🙌🙏 Cdo gje qe gjejme aty eshte e cmuar si vete Mimi 🥰😘🤗🌟💎❤️.Zoti ju bekofte te gjitheve dhe uroj te kete vec dashuri miresi, sukesese e gjithcka te bukur ne jeten tuaj🙏🙏

Fjalet mirenjohese nuk mund te mbarojne per ty Mimi👑🌟❤️🌈 qe je dhurate, drite dhe ben vec drite cdo dite ne jeten e njerezve duke i frymezuar dhe duke i bere te gjejne veten e tyre te vertet dhe te zbulojne cdo dite gjera te medha e te bukura 🙏🙏🙏Zoti te bekofte shume ty Mimi, Avniun familjen tende njerzit e dashur dhe gjithe stafin dhe antaret tek I Am Power🙏. Kjo familje u shtofte sa me shume dhe njerzit te behen cdo here e me te fuqishem ne miresi.Ju dergoj dashuri te paster te gjitheve dhe energjine me pozitive qe me buron nga zemra.🤗🌟🥰😘💫🥰Shihemi te gjithe ne suksese dhe ne plazhet me te bukura ne bote 🥂🥰🌞

Totila H

Mimi zemer nuk di si ta shpjegoj gezimin, lumturin qe ndjej ne shpirte ndaj Iam power, ndaj kesaj Fuqie mahnitese qe ndriqoi zemrat tona, qysh prej ati momenti kur ndegjuam per te! I am power eshte duke bere qudira tek secili prej nesh qysh prej fillimit kur neve ram ne kontakt me keto mesime, mesime magjike! Qysh ne fillim, u verejte ndryshimi gradualishte qysh kur hapem kete faqe ndodhi mrekullia, mrekullia ne shpirtin tone! Nje energji e papershkrueshme! Faleminderes Zot 🤲
Mimi je plot zemer ❤️ Falenderoj Zotin per kete dhurate, per zerin e Mimit / Mesimet e Iampower 24/7 ❤️
Te jemi shume shume mirenjohese Mimi & Avni Thaqi & I am power 🤲❤️Zoti ju bekofte per jete 🤲

Selvete Gashi

Mimoza UNE te jam Mirenjohse dhe Falenderuese pa fund, Qe ke hapur kete Klub te quajtur I AM POWER te cilin UNE e quaj si Familja ime Shpirterore. Jam plotesisht e Bindur qe ketu mesohen mesimet Hyjnore dhe antaret e ketij klubi i ka bashkuar Zoti Bashke ne kete Rruge drejt rritjes se Tyre shpirterore ne Drite. Drejt cdo Suksesi qe cdo Anetar deshiron. Energjia qe na bashkon eshte Energji e paster Hyjnore. E them me bindje te plote sepse Kur i kerkova Zotit te ME ndryshonte rrethanat e jetes time per mire, Ai me drejtoi tek Ty Mimoza. Te DUA SHUME Mimoza,, Ju DUA SHUME Familja ime Shpirterore I AM POWER. Faleminderit shuuume Mimoza Faleminderit shuuume dhe Kevin Trudeau. Faleminderit shuuume Zotit qe na ka bashkuar ne shtepin e Madhe te udhehequr nga Mimoza dhe Avni Thaqi. 🙏❤️✨👑🏆🌹🥇.

Anila Miraka

Kush duhet të marrë pjesë në Masterclass me Mimoza Thaqin?

Masterclass me Mimoza Thaqin është për:

 • Njerëzit që janë gati për një ndryshim thelbësor në jetën e tyre.
 • Ata që janë të përkushtuar ndaj evolucionit të tyre shpirtëror dhe personal.
 • Individët që janë të gatshëm për një rrugëtim të thellë drejt zhvillimit personal dhe shpirtëror.
 • Ata që dëshirojnë një mënyrë të provuar dhe efektive për të arritur dhe lejuar një jetë më të madhe dhe më të pasur në çdo aspekt.

 

Mos lejoni që justifikime të panevojshme të pengojnë rrugëtimin tuaj drejt rritjes personale. Merrni pjesë në stërvitjen shpirtërore me Mimoza Thaqin dhe ndryshoni jetën tuaj duke përqafuar dhe zhvilluar potencialin tuaj të plotë. Është koha për të bërë hapin e parë drejt një eksperience të re dhe më të pasur në jetën tuaj!

14 Responses

 1. Jam Falenderuse e mirnjohse pa Fund ty Mimoza e Avni
  Per klubin Iam Power .
  Ne kete Klub takon vetem Njerz te mrekullushmem ,ketu je e Lire te shprehesh pa u gjykuar .
  Ketu meson mesime qe nuk i ki askund.
  Te dua Mimoza shum❤️🌟🥰🫶

 2. E nderuara Miresia e jetës sime të re, Mimoza!
  Nuk ka shprehje,dhe fjalë as ne libër, dhe as në një fjalor të të shkruaj se si ndihem !
  Me vite të ndjekja pas, si ni hije e zbehte dhe e ventitur e lodhur nga jeta , qe edhe rreze t e diellit filluan të mos nxehnin.
  Kur fillova te ndjek dhe të jem sa më afer teje në realitet ,q’do gje ndryshoj për të mirë.
  Asaj hijes time të venitur qe te ndjekte pas , e ngrohe me rrezet e tua dhe e ushqeve me dijen, dhe fuqin tende duke me bere të shendrris, dhe të zgjohem nga venitja e jetës sime , duke me treguar rrugen e udhekryqit tim, dhe duke na mbrojtur si një Engjulli mbrojtës nga djajt ,dhe demonet që e kanë kapluar botën .
  Me mesove si ta shoh botën me syrin e trete sepse kisha shiquar vetëm me dy sy të verbuar!
  Me mesove si të marr frym,
  Me mesove se egziston edhe një univerz, që ne jetojm ne të po nuk e shohim dhe se ndiejme,sepse nuk dim asgjë.
  Me mesove se si ta dua Zotin dhe si ta falënderoj atë, që askush nuk ma kishte mësuar, qoftë, edhe ata qe faleshin dhe luteshin ter diten.
  Me mesove ta dua vehten , që gjithemon kisha dashur të tjeret, duke harruar vehten dhe shpirtin tim, ( për të cilën i kerkoj falje).
  Me mesove shumë gjera qe si kisha mesuar nga askush dhe askund, edhe pse kisha studjuar tërë jeten.
  Qdo seminar i juaji me prek ne q’do pjes të jetës sime .
  Prandaj edhe këtë seminar me pa durim po e pres, sepse e dije, që dot frymezohem, dhe dot pasuroj shpirtin dhe mendjen , me mrekullit dhe aftesit e tua mrekulliberese.
  E juaja, I am Power.
  Mihane Buzhala
  Me ju Mimoza fuqiberese
  Mihane Buzhala.
  Ferizaj.

 3. Faleminderit e mirnjohje pafund per ty Mimoza qe krijove ket klub ku gjithsecili nga ne gjen folezen e mbeshtjetjes e perkrahjes nga ty mimoza dhe gjith anetaret jane perkrahes te njeri tjetrit
  MIRNJOHJE dhe BEKIME 🤲🤲🤲

 4. Faliminder shum Mimoza qe na ke mundesuar dhe na pret krah hapur pa ber dallime ne mes nesh .Jam shum Mirnjohese qe je qe egsiston Qdo her e njejta terheq te njejten . Une kam kerkuar dhe kam gjet e thash e di se kend ta degjoj zeri yt esht krirtal dhe bindes mos u ndal kurr se ky vend ka nevoj per ty . Une te dua pa kushte

 5. Jam shum mirnjohese shum falenderiese Mimoza dhe jam tej mase e lumtur qe jam antare ne IAM POWER,atu ka vetem drit ku fillon te sheh qartë dhe me buzeqeshje e lumturi !ju falenderoj shum!jam e bekuar qe jam pjes e juaja 💫

 6. jam mirnjohse dhe falenderuse pa fund. Nuk gje fjal per te falenderuar per gjdo gjë , per mu ishe e pa arritshme Mimoza nuk besoj qe mund te kontaktoja keshtu me ty.
  Ndihem si asniher me par
  qdo gje ne jeten time po shkon per merekulli , dhe per ket jam shum shum falenderuse nga thellsia e shpirt . Faleminderit qe krijove I Am Power je drit qe po na ndriqon faleminderit faleminideri pafundsish ❤️💎🍀🍀♾️

 7. Jam falenderuese Zotit që më ndriçojë rrugën drejt I am power dhe me mundësoj të jetoj jeten me gjitha te mirat duke mësuar nga ky klub ,të jam falenderuse një milon here ty Mimi ,për gjithë çfarë shihet që bënë për të gjithë njerëzit dhe shume me shume që jep dhe bënë e nuk shihet me sy por kjo shpeton shume jetera njerezish.
  Te jam falederuese që je aq humane ,fal shume dhe ajo me fasionon .
  Te jam falederuese qe krijove këtë klub dhe këtë sistem te përkryer te akademis ..
  Të jam falenderuese që mblodhe bashk shume njerez me zemer te mire dhe une shijoj momente dhe dashuri te pakufishme me ty dhe koleget e mia …
  Qe na qendron gjithmon aftër dhe na hap rruget per gjithe çfarë na duhet ..
  Qe na bene te kuptojm se kush jemi dhe me durim na bene ti shohim fuqit tona ,duke ndricuar rrugën tonë…
  Te dua shuuum Mimi ,vetem Zoti e din sa shumë 😇🙏💎♥️

 8. Të duam Mimi pa kushte, je një Mbretëresh qe na jep dritë dhe fuqi, unë jam fuqia dhe ne të falenderojmë nga thellësia e zemrës jashtzakonisht shumë❤ të dua ❤të dua❤ të dua❤🏆👑👑👑👑

 9. Une jam thellesisht mirenjohese qe ke krijuar kete klub per te gjithe ne.Ti je njeriu i mire qe mendon edhe per te miren e te tjereve.Çdo mesim qe ti ndan me ne,ka thesar brenda qe ne te kemi mundesin ti perdorim dhe te ngrisim vetedijesimin tone.Une jam e bekuar qe mesoj nga ti dhe jeta me jep gjithmone ate qe dua te kem dhe te arrije.Bekuar qofsh ti dhe gjithe familja jote,siç me bekove ti mua dhe familjen time,me mundin me kohen dhe dashurin qe ke dhene per te krijuar kete klub.Te dua une me gjithe zemren time!

 10. Sa e lumtur qe lexoj keta rreshta nga burimi i shpirtit te pastert siq jane njerzit e klubit IAM POWER mirenjohese dhe falenderuese per secilin ketu qe dhuroni vetem miresi dashuri nje nate të qete samte per gjith juve 🌻🙏 u shtofshin njerz si ky klub

 11. Jam i lumtur qe jam ne ket
  KLUB IAM POWER
  Un shoh nje pasterti nje drit qe ka nevoj gjithsecili ta shikoj dhe te marrim energji nga kjo drit🙏
  Mesimet qe marrim ketu nuk na i meson as shkolla as shoqeria as kush
  Ne gjejm veten pikat qe ne kemi nevoj
  Ju uroj te gjith shum suksese
  Dhe ju vertet jeni te suksesshem
  ndryshe nuk do ishim ne ket klub
  Mirnjoheje Mimoza Thaqi qe e ka krijuar dhe vertet esh drit per gjith 💎💎💎🙏

 12. Shume falenderuese d mirenjohese edhe une per gjithcka qe zoti me ka dhuruar deri tani ,mirenjohese dhe falenderuese per kete udhetim hyjnor me te gjithe ju ,falenderuese dhe mirenjohese per te gjitha mesimet dhe trainimet e tua Mimi ,cdo dite e lejoj veten te udhehiqem vetem nga Zoti ,engjujt udherrefyesit shpirteror ,sepse une jam fuqi hyjnore 🙏☝️ faleminderit pa fund Mimi te dua zemer ,ju dua te gjithve …kjo eshte nata e nje epoke te re 💪🙏☝️🫶♥️💎

 13. Shume faleminderit Mimoza per cdo mesim, trajnim,dhe per kete masterclass,eshte nje mrekulli te jesh e rrethuar nga nje Mentore Hyjnore nga nje staff I mrekullueshem,trajneret dhe gjithe anetaret ne Iampower jane mrekullia vete,jam e lumtur dhe e bekuar qe ndodhem ne mesin e njerezve Madheshtore Zoti ju Bekofte te gjithve yjeve qe ndricojne kudo 🙏😇🌍💎🌟🙌

 14. Znj.Mimoza shperndan drite ne plot kuptimin e fjales, I jam shume mirnjohese per gjithcka me ka ndryshuar I jam falenderuese me fjal nuk e pershkruaj sepse Zemra e ndjen me shume por I them faleminderit faleminderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *