Në Seminar ishte një përvojë e padiskutueshme e madhështisë! Bashkë me një grup të mrekullueshëm pjesëmarrësish, u përballëm me informacione të reja, të vlefshme dhe të paparë më parë. Përvoja jonë ishte plot surpriza pozitive dhe përgjigje që na kanë lënë pa fjalë. U larguam nga seminari me një arsenal të pasur të njohurive dhe një shpirt të përforcuar.

Në Ferizaj, qyteti i suksesit dhe mikpritjes, u ndjejtëm të lumtur dhe të përshëndetur nga çdo skaj. Mirënjohja jonë shkon për Mimin dhe Avniun për kohën, dashurinë, dhe mikpritjen e tyre të pakursyer. Nuk mund të mos falenderojmë gjithashtu pjesëmarrësit e tjerë, të cilët me dritën dhe ndriçimin e tyre na bënë të ndjehemi si në një familje të madhe.

Për mua dhe për Gencin, çdo moment që kaluam në këtë seminar ishte një dhuratë e pazëvendësueshme. Lidhja jonë me njerëzit e shkëlqyeshëm dhe ndriçues të dritës na bëri të ndjehemi të plotësuar dhe të privilegjuar. Uroj që secili prej jush, së bashku me familjet tuaja, të jetë gjithmonë në shëndet dhe lumturi.

Edhe pse unë isha online, ndjenja e qenies pranë Mimozes dhe Avniut, si dhe pjesëmarrja në diskutimet dhe aktivitetet, ishte e mrekullueshme. Të jesh aferë fizikisht ose virtualisht me pjesëmarrësit dhe organizatorët ishte një përvojë e veçantë që nuk mund ta harrojmë.

Faleminderit për të gjithë energjinë dhe përkushtimin që u dha për të bërë këtë seminar një sukses të jashtëzakonshëm. Për mua, seminaret janë shkallët që na ndihmojnë të ngrisim, të ndriçojmë rrugën tonë drejt zhvillimit personal dhe profesional. Faleminderit për gjithçka, nga organizatorët dhe instruktorët, deri te pjesëmarrësit fizikë dhe ata online.

Faleminderit Mimi dhe Avni për të gjitha përpjekjet dhe punën tuaj që keni bërë për Ferizajin dhe për ne. Ju përgezoj të gjithëve që moret pjesë në këtë seminar të mrekullueshëm. Të qenit pjesë e kësaj përvoje ishte një privilegj dhe një dhuratë e vërtetë. Faleminderit për të gjitha!

Faleminderit për çdo moment të bukur dhe për çdo ditë të frytshme. Bashkë, mund të mbajmë energjinë pozitive dhe të ndriçojmë rrugën tonë në jetë. 🌟🙏❤️

5 Responses

 1. Jam shumë e lumtur që isha pjesë e këtij seminari magjik, ka qenë një vorbull energjie madhështore saqë ende e ndjej. Mimoza dhe Avniu janë mjeshtër dhe shembull për t’u ndjekur në çdo aspekt jetësor. E bekuar që i njoh që 5 vite dhe që do vazhdojë të jem krahë tyre gjithmonë. Faleminderit me të vërtetë Zot që na ke dhuruar njerëz si Mimoza dhe Avniu.

  Ju dua pafund, jeni pjesë e mirënjohjes sime ditore.

 2. Nëse duam të dalim nga turbullirat e jetes ku vet jemi fut,atëher pik kthesa e jetës është seminari nga iampower dhe mësimet që i shpêrndan Mimoza dhe Avni Thaqi.Jam mirnjohese pa fund qe vetja ime zgjohet dhe zhvillohet,edukohet nga kjo Akademi dhe nga kto dy Mentor qe shperndajn dije të ndritur.
  Fjalet jane pak per keta njerez, Ju dua shume familja ime e dyt.

 3. Përshëndetje!
  Jam shumë e lumtur që isha pjesë e këtij seminari. Jam mirënjohëse,vlerësuese , falenderuese për Mimoza dhe Avni Thaqi për informacionet që ndanë me ne, për kohën që ndanë me ne, për atë që ne mund të rritemi çdo ditë.
  Faleminderit!🙏🙏🌟🌟

 4. Faleminderit shum Mimoza dhe Avni thaqi qe keni zgjedh qytetin e Ferizajit te mbani kete seminar kaq madheshtor jam mirnjohse pa fund.

 5. Jam shume Falenderuese per kete seminar madheshtor. Ishte Hera e pare qe mora pjese ne nje seminar, edhe pse online por gjithsesi energjia pozitive dhe fjalet e goditura madheshtore u transmetuan shume mire te une. Meditimet teper te fuqishme i ndjeva jashte mase. Gjithashtu jam teper Falenderuese edhe per dhuratat e shumta me trajnime e audio teper te vlefshme qe u shoqeruan me kete seminar. Faleminderit pafund Zot, Iam Power, Mimoza dhe Avni Thaqi qe shperndani drite e madheshti gjithnje dhe cdo gje e thoni te vertete e te kaluar nga eksperienca juaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *