Shikoni këtë Formulë të Çuditshme

RREGULLONI JETËN TUAJ

Na kontaktoni--------------------------->>>

Unë jam Mimoza Thaqi, mentore e mrekullive dhe sipermarrëse. Kam një pyetje për ju.
A mund të përdorni një mrekulli? Nuk po flas për një mrekulli të vogël, si që është të fitosh nje llotari prej 500 dollar!

Une flas për rikthimin e partnerit dhe se si të bëheni të pasur.

Të gjeni LUMTURINË, DASHURINË, SHËNDET TË PËRSOSUR dhe gjithçka tjetër që ju dëshironi.

Ka një paralajmërim, se atë që do t’ju them do të ndryshojë jetën tuaj përgjithmonë!

Dhe nuk ka kthim pas.

A JENI GATI?

Mimoza dhe Avni Thaqi, Chicago 2011 në darkë me miliarderin Kevin Trudeau

Mrekullia prej 1 sekonde:
Mrekullia ndodh në momentin që ju zgjidhni të merrni përgjegjësinë për gjithçka që ka ndodhur, po ndodh dhe do të ndodhë në jetën tuaj. Asnjë justifikim, pa drejtuar gishtin dhe pa fajësuar të tjerët. Ju zgjidhni që nuk keni qenë kurrë, nuk jeni dhe nuk do të jeni kurrë “viktimë”.
Kur të “kuptoni” se keni krijuar GJITHÇKA që po ju ndodh, gjithçka do të ndryshojë për mirë.
Mendoni për këtë të vërtetë dhe filloni të përjetoni një botë krejtësisht të re.

Shumë dashuri, miku juaj,
GuruKev (Kevin Trudeau)

 

Me një mendje të hapur mund të ju premtoj këtë:

Jeta siç e njihni ju nuk do të jetë më kurrë e njëjtë në një formë shumë të bukur.

A do të ishte mirë të keni informacionin e duhur me të gjithë përbërësit dhe të kënaqeni me rezultatet.

Nëse mendoni se kjo duket shumë e mirë për të qenë e vërtetë ky është programimi juaj i së kaluarës që ju flet.

Ka disa mësime të cilat kur i përdor në një mënyrë specifike kanë aftësinë të regullojnë jetën tuaj.

Nëse ju keni nevojë për para, dashuri, shëndet, sukses, paqë, lumturi ose çdo gjë tjetër kur e përdorni këtë formulë.

Është sikur i shton një super fuqi aftësive tua manifestuese.

Është jashtëzakonisht shumë e fuqishme.

Por ka edhe një problem, e vetmja formë me të cilën formula funksionon është me energjinë dhe synimin që merrni nga personi që ju shfaq këtë.

Unë kam përdorur këtë formulë për të manifestuar miliona, familjen në harmoni, lumturinë, shëndetin, dashurinë, dhe të njëjtën e kanë përdorur edhe mijëra persona të tjerë të cilët sot kanë atë që duan.

A jeni të lodhur nga e gjithë puna që nevoitet të manifestoni gjërat që doni?

A do të ishte mirë të keni informacionin e duhur me të gjithë përbërësit dhe të kënaqeni me rezultatet.
Sean Paul, Director
Nëse mendoni se kjo duket shumë e mirë për të qenë e vërtetë ky është programimi juaj i së kaluarës që ju flet.
Anthony Rodgers, Manager

Për Mimozën

Mimoza Thaqi, është spikere Publike Profesionale e Licencuar në Huston SHBA

Në Biznes është që në moshën 17 vjeçare, sot është CEO e kompanisë Sun and Stars, e cila si veprimtari ka dyqane me veshmbathje, Fabrikën e Mbushjes së Ujit Iam Water Scardica® si dhe Akademinë e Suksesit Iam Power®.

* Sepse kur ndiheni mirë ju jeni aty në rugën tuaj dhe i jepni Univerzit aksec të plotë të ju sjell çdo gjë që keni kërkuar.

* Dhe kjo është saktësisht ajo që kjo formulë bën.

* Ju bën të ndiheni për mrekulli dhe të lëvizni në rugën tuaj.

* Dhe në qetësi i fshin programet negative të së kaluarës në nëndijen tuaj.

* Përdorni këtë formulë për një kohë të gjatë dhe mrekullitë dotë bëhen gjë e zakonshme për ju.

Pra si funksionon?

A keni dëgjuar për dokumentarin sekreti, a keni lexuar libra për tu bërë i pasur, i lumtur i shendetshem, a keni dëgjuar për mendimin pozitiv, a keni dëgjuar për meditimin apo hipnozën?

-A i keni shikuar, lexuar dhe përdorur të gjitha këto, por me sa duket asgjë sikur nuk funksionon?

- A keni pyetur veten pse ndodh kjo?

Sepse edhe unë kam qenë njejtë si ju, vetëm kur shikoja sekretin dhe mësova për ligjin e terheqjes une akoma me shume kisha frike nga ky ligj sepse aty thuhet cfare mendon dhe ndjen e manifeston dhe une ndihesha keq, ne stres dhe ne frike per cdo gje dhe sdija si ti ndaloja këto mendime dhe ndjenja?

Pse vallë ndodhi kjo as idene se kisha ne ate kohe!

10 Ditë pas kësaj mua më erdhi përgjigja ndoshta si kjo që e lexon mund të jetë përgjigja yte,

Çfarë bërra unë kur dëgjova se mungojnë përbërës në gjithë librat që kisha lexuar, në gjithë audiot që kisha dëgjuar unë me çdo kusht doja ta marr formulën.

Nuk pyesja për çmim që duhet të paguaj, sepse jeta ime ishte në humnereë...dhe kisha humbur gjithçka që kisha krijuar deri në atë moment përderisa as paratë që kisha grumbulluar nuk më sollën ato gjëra që po kërkoja.....

Me çdo kusht dhe formë doja të gjej mënyrën si të paguaj për formulën me përbërësit e saktë.

Dhe ishte hera a parë në jetën time që me kartë të bankës paguajta 1000 euro për të dëgjuar këtë formulë... kjo më dërgoi në SHBA ku pas 45 ditëve jeta ima morri kahjen e pëërgjigjes së 11 pikave të lutjes sime dhe që atëherë dhe deri më sot unë mund me gjithë kuptimin e hspirtit tim të them se kam jetuar edhe nëse vdes sot nuk jam e penduar për gjithçka bëra dhe dhash për lumturinë time dhe të familjes sime.

Por ndryshimi mes meje dhe teje mund të jetë vetëm në pikën që ti të mos jesh gati të marrësh në kontollë jetën tënde, të mos duash akoma të kuptosh këtë formulë, dhe të lësh për një ditë tjetër këtë përgjigje të lutjeve tua që sdo të vijë më asnjëherë.

Përdorni formulën mjaft gjatë dhe mrekullitë do të bëhen të zakonshme!

Na kontaktoni--------------------------->>>

Dhe mbaje mend ti je zgjedhur ta shikosh kete mesazh dhe Univerzi nuk ben gabime.

TI je ne vendin e persosur ne kohen e persosur, mu tani miresjellja e Ligjit të tërheqjes,  por pyetja është a je gati për jetën e mrekullive?
Duke filluar mu TANI.Unë vërtet shpresoj të jetë ashtu.
Sepse formula Iam Power jo vetëm që përmirëson jetën tuaj.
E përmirëson botën gjithashtu. Kur jeta juaj është e mbushur me mrekulli, lumturia juaj shprndaheret si nje zjar i egër.
Kudo që të shkoni a nuk është kjo e mrekullueshme?
Pra tani ju e keni shansën.Unë shpresoj tëmerni avantazhin e kësaj.
Vendosni të dhënat në tabelë dhe filloni të ndryshoni jetën tuaj sot me Formulen Iam Power.

Njerz Te dashtun, disa prej juve ktu veq kom arrit mi njoft, por disa as qe e di se kush jeni.. po ska rendsi, se dashuria per njerz osht e madhe si per ata qe e njef si per ata qe se njef kur e ki dashnin nzemer i don krejt njojt.. veq dashta ni hisotri tshkurt pa detaje me  nda me juve.  Prej momentit qe kom fillu mi apliku msimet qe jan brenda ne I AM POWER, brendisa jem ka ndrru rrenjesisht, kom ndegju llafe qe thojne qe njeri ndryshon, por sun ndryshon rrenjesisht.

Muj me than qe un kom ndryshu rrenjesisht fal msimeve qe na ka shfaq Nëna Mimoz. Pi thom Nëna Mimoz se i kom than edhe nvitin 2018 bash qeshtu “Nëna mimoz”e qat her kur i kom than Nëna Mimoz, bash qat her kan fillu ndryshimet njeten tem.. Ma e rendsishmja prej kejtve gjat ksaj periudhes osht NDJENJA.

Tash  kur e mendoj se qysh jom NDI  nqat kohe edhe qysh Ndihna SOT osht jashtzoknisht e papershkrushme, psh muj me pershkrujt kshtu: me pas mendu nqat kohe qet ndjenj qysh e kom SOT, kisha than veq nese ka naj MAGJI se sbesoj qe muj me arrit asi nivele, Po ja qe paska edhe magji qe ta ndryshon ndjenjen brenda teje, qe as ske mujt me imagjinu se qfar Ndjenje tmire po mujka me pas njeri nket jet qe e jetojm tash.. Besomni , ska sen nket jet qe smuni me arrit.

Per senet matriale spo foli se krejta bohen nese e ki NDJENJEN e duhur.  

Kur mpat than mimoza 2018 shihemi ne suksese, e menojsha vet me veti qka osht ka thot kjo.. po ja që SOT muj me pershendet Mimozen prej qasaj fjales qe ma ka than 2018 se PERNIME erdh momenti qe nqat koh skom mujt me imagjinu qe muj mu pa Në suksese me Mimozen, muj me than kom arrrit disa suksese, kom hap Biznes , po SUKSESI ma i madh per mu osht NDJENJA brenda meje, sa mire ndihna.. osht e papershkrushme, edhe duu më falenderu Mimozen edhe qetu publikisht jashtzakonisht shummm e falenderoj per arritjet e mija , sigurisht e falenderoj edhe vetem 🙂 Naten e mire 

Ilir Ajeti

Me te vertet I am Power eshte nje mrekulli edhe ne jeten time,gjdo dit e me shum jam ne paqe lumturi me veten time.Ndonje her ndodh qe ndjehem aq mir dhe e lumtur me veten pa asnje arsye,dhe i bej pyetje vetes nga pse me erdhi kjo ndjenj aq e mir?Po sigurisht qe nga mesimet e I am Power qe jan secili mesim mrekulli ne vete💎💎💎💎Te jam falemnderuese Mimoza gjith jeten per keto mesime qe ndan gjdo dit me neve😘😘😘 Bedrije Hamiti-Zvicer

Sigurish ja vlen gjithcka qe mesojm nga Mimoza nuk mund dhe une ta pershkruaj se si fjalet mesimet e saj te depertojne direkt ne zemer mendje shpirt,une nga kur u regjistova Pak muaj Kam dicka u trondit ne mendjen time dhe as vete se besoja kete ndryshim por eshte mrekulli magjike nuk mund ta pershkruaj,Po une tani Sapo Kam rilindur dhe pse nuk Kam biznes ose liri ekonomike ndihem e plote sepse tani e kuptova kush jam ne te vertete dhe qellimin Tim,Tani mund te arrij gjithcka dua ,,me duket sikur vete universi me drejton hapat e Mia,,po vertet jam shum e lumtur per te gjithe ju njerez te mrekullueshem ,,dhe shum mirenjohese per Mentoren e zemres time Mimozen❤️🌕🙏😇 ju dua shum njerez qe shperndani dashuri dhe Drite ju uroj shum suksese te gjithve yjjeveee Entela -Greqi

Desha te them dicka ,duke bere kete pune po sistemoj gjithcka kam hedhur ne leter gjithcka kam mesuar e gjitha puna me veten ,pa permendur audio video webinare libra e shenime seanca qe kam ndjekur, e po shoh sa shume qe jane !Ju them te drejten po qaj tani qe po shkruaj kete video se jam falenderuese vetes per kembenguljen qe kam pas dhe e paskam vene ne dyshim veten time,se ne jete me eshte thene ti sdi ti s’merr vesh ose je e trashe te gjitha keto nga mesuesit apo dhe nga njerrez te tjere!Faleminderit Zotit dhe qe me zgjoi te gjej veten per vullnetin❤️🙏🏻 dhe Mimoza te kam shume xhan faleminderit ❤️🙏🏻
Kuptohet keto po i vej dita dites ne praktike ,kam sfide perpara por une do ia dal ,po ashtu dhe Ju !Ju dua❤️🙏🏻 Veneranda