Trajnim individual me
Erisa Bujarin

Fillo me Erisën

Specialiste në

Psikologji klinike, shërim i shqetësimeve psikologjike, motivim, afirmime, teknikë lirimesh emocionale dhe fillim në biznes.

Shërbimet që ofrohen

Çfarë mund të prisni nga një seancë individuale?

Kjo eksperience eshte pikerisht per ty.
Ti e zgjedh se per cfare do te punojme se bashku. Ti vendos se sa do te punosh dhe ku do te arrish. Dhe une e respektoj vendimin tend!
Klientet vijne tek une me lloje te ndryshme te problematikave, me sfida per te cilat nuk besojne se do tia dalin! Me ngarkese emocionale dhe psikologjike qe interferon shume jeten e tyre.

Te premtoj se une do te ndihmoj te arrish jeten qe e don. E them kete sepse do te punojme me nje plan profesional dhe empatik. Do te ndihmoj te lirohesh nga brengat emocionale dhe psikologjike dhe ta shohesh jeten me paqe dhe drite ne zemren tende!
Me trajnimet ne Iam Power te kombinuara do te shkojme shume lart se bashku!

Misioni im

Ta bej boten me te bukur se e gjeta. Te gezoj shume zemra dhe te shikoj njerez te realizuar ne jete! Ajo qe me inspiron thellesisht te punoj drejperdrejte me njeriun eshte pasuria qe gjendet ne zemren e tij!
Eshte integriteti, dashuria dhe vullneti per ti cuar gjerat deri ne fund ajo qe me karakterizon gjate punes dhe ne jete!
Jam shume e apasionuar pas punes time dhe kjo eshte ajo qe kam masteruar dhe vazhdoj ta bej cdo dite! Sepse per mua, rezultatet e shkelqyera te klienteve te mi jane qellimi im paresor!

Pas trajnimit qe do te kemi se bashku une e ti, gjerat do te kene ndryshuar plotesisht! Jeta do te duket me e lehte! Te arrish qellimet dhe endrrat e tua dhe te pershkosh rrugen me qartesi dhe vetedije te madhe. Mbi gjithcka, do te ndjesh gezim dhe lumturi ne cdo hap qe do te ndermarresh!

Une ju ftoj ne keto seanca 1 ne 1 sepse eshte forma me e jashtezakonshme e transformimit te jetes! Eshte pikerisht kjo forme e punes qe ju pasuron jeten ne cdo aspekt!

Ky eshte viti i suksesit tend! Ky eshte momenti yt! Shfrytezoje kete mundesi!

E juaja,

Na dërgoni mesazh

Na thirni

+38976256899

Na shkruani

mimoza@iampower.al

Selia

Tetovë, RVM 1000