Retreat 3-ditor në VLORË SHQIPËRI — 3 Dite (2 Nete) ➡ 25-26-27 Gusht 2023

"Let The Sea Set You Free-3"

Çmimi i Retreatit 3 ditor: 150 

Çmimet E Hotelit  :

 1. Triple Room with Sea View. Në dhomë me 3 persona.  Çmimi Për 1 person: 57€
   
 2. Suite with Sea View Në dhomë me 4 persona: Çmimi Për 1 person: 67€ 
 
Në Çmim përfshihen:
 • 2 Netë Fjetje në Hotel 
 • 3 ditë Retreat Iam Power
 • Mëngjesi 
 • Çadrat e Plazhit

 

Në Çmim nuk përfshihen:

 • shëtitjet, dreka dhe darka

 

 

Trajnim 3 Ditor me teknikat më inovative për Arritje të Ëndërrave tuaja!

Vendet jane shumë të limituara prandaj – vendosni dhe na shkruani menjëherë ka vetem edhe 6 dhoma te lira!

Rradhen e parë ngelën shumë persona në pritje dhe nuk kishte vende të lira më

Që të qëndroni në Hotelin ku do të jetë Mimoza Thaqi dhe trajnerët e Iam Power.

Vendi dhe lokacioni do të bëhet i ditur vetëm për ata që rezervojnë!

 
 
 
 
 

PYETJA ËSHTË A DO TË VENDOSNI TË...

✅ Jetoni jetën tuaj më të mirë me bollëkun dhe paratë që dëshironi dhe meritoni?
✅ Jetoni jetën tuaj më të mirë me dashurinë që dëshironi dhe shëndetin dhe lumturinë që meritoni?
✅ Apo, do të vazhdoni të luftoni me rezistencën, frikën, dhimbjen e kaluar dhe të tashme?

Dita 1

25 Gusht 2023:

Akomodim në Hotel, pushim, relaks në plazh.

Pasdite-deri në perendim të diellit:

Në Plazh-Mirëseardhje-meditim-relaks-ushtrime: Fillon trajnimi për lirimin tuaj nga pretendimi se jeni gjithçka tjetët përveç qenie të palimituara.

Gjatë sesioneve të NATËS SË PARË bashkë, ju do të tregoni për sfidat tuaja, Mimoza do të mat energjinë tuaj dhe do ju tregojë në cilin aspekt energjetik duhet të punoni.

Pas darke-hëna yjet deti dhe ju: 

 

Mblidhemi në plazh dhe qëndrojmë aty deri në orët e vona.

Do të sqarohet së pari cilat janë shkallët e emocioneve , cila energji shfrytëzohet për të ju shtypur dhe cila për të vepruar.

Ku secili nga ju do të diskutoj dhe shfaq në cilën fazë emocionale është me sinqeritet, i nxjer në siperfaqe çdo mendim negativ apo situatë me qëllim që të lirohet dhe mirëpres ato. 

Që të arrijmë së bashku pas 3 ditëve në energjinë e Paqës ku ju do të jeni në gjendje të shfrytëzoni 86-100% të energjisë suaj për veprim.

17585b_1d74c32828534056b4b8ce1c965b8d3f~mv2

Dita 2

26 Gusht 2023:

Ora 5:00- 7: 00-

Në Plazh-meditim-lindja e diellit-relaks-ushtrime:

Fillojmë me lirimet e rezistencëc dhe këtë pjesë do ta kuptoni sa e fuqishme është dhe sa të qartë do të jeni pas kësaj.

Bëjmë ushtrimet, meditim të udhërëfyer dhe not. 

NDJENI Mrekullinë

10 ushtrime të thjeshta

Udhetim me anije ne Vlore Sazan Karaburun

Nisja: Ora 7:15

Kohezgjatja
 • Rreth 8 orë
Itenerari
 • Nisja : Nga Vlora
 • Ndalesa 1 : Ne Ishullin e Sazanit. Atje mund te beni plazh ose mund te vizitoni fshatin e vjeter dhe ishullin. Mund te shikoni bunkere, tunele, ndertesat e familjeve te ushtarakeve, shkollen, Pallatin e kultures etj.   (rreth 1 ore)
 • Ndalesa 2 : Ne Shpellen e Haxhi Aliut ku do shijoni pamjen panoramike nga anija. Nese deshironi mund ta vizitoni shpellen nga brenda me gomone kundrejt pageses extra (rreth 20  minuta)
 • Ndalesa 3 : Ne Gjirin e Shen Vasilit. Atje mund te beni plazh dhe mund te drekoni ne restorant. (rreth 3 ore) Meditim dhe ushtrime për lirimin e bllokimeve.
 • Kthimi :  Hotel. BAshkohemi në Plazh për Vlore
 • Shënim:  Itenerari i udhetimit mund te ndryshoje per shkak te kushteve te keqia te motit.
 • Çmimi : 2500 LEK Në pritje të ofertës për çmim në Grup.
 
 

Ora 18:00- 20: 00

Nata e veshjeve të bardha

Në Plazh-meditim-perendimi i diellit-relaks-ushtrime:

“Meditimi i Masterit”

Ka shumë mënyra për të përshkruar gjendjen e zgjimit të plotë. Njëri thuhet se tretet si një pikë në oqeanin e pafund ose që rrezaton dritën e jetës. Në të gjitha drejtimet, gjithçka që mund të shihni është pafundësia.

 

Ora 21:00- 23: 00-pas darke

Hudhja e balonave të dëshirave

Në Plazh-ushtrime- lirime -hudhja e balonave të dëshirave, argëtim pa fund

 

Liburna-Cruises-boatripalbania-4
image_2023-07-17_152756160
3df553_81c6ad030cfc470788920fa0e5d67e6f~mv2 (1)

Dita 3

27 Gusht 2023:

Ora 5:11- 8: 30-

Në Plazh-meditim-lindja e diellit-relaks-ushtrime-not:

Ushtrime të Frymëmarrjes

Një ilaç efektiv në situata stresuese

Vazhdojmë me metodat e lirimit-deri te paqja: 

Qëndrim relaks në plazh deri pasdite kur edhe përfundon trajnimi me mirupafshim në eventet e radhës… 

Shihemi në suksese dhe në plazhet më të bukura të botës

Iam Power

2023

17585b_8c69777ef54a4170bb1a291025c36313~mv2

ESHTE KOHA JUAJ TË NGJITENI NË VERSIONIN MË TË LARTË TË JUAJ!

Lejoni Detin të ju lirojë

Retreati i Lirimeve të bllokimeve energjetike negative.

Ne mund të kemi të jemi dhe të bëjmë gjithçka që duam në jetë, në momentin kur nga vetja lirojmë përsëritësit energjetik që na mbajnë në të njëjtin nivel vazhdimisht.

Çfarë mund të prisni Kur merrni pjesë NË "LET DHE SEA SET YOU FREE 3"?

Gjatë sesioneve të NATËS SË PARË bashkë, ju do të tregoni për sfidat tuaja, Mimoza do të mat energjinë tuaj dhe do ju tregojë në cilin aspekt energjetik duhet të punoni. Gjatë sesioneve të NATËS SË PARË bashkë, ju do të tregoni për sfidat tuaja, Mimoza do të mat energjinë tuaj dhe do ju tregojë në cilin aspekt energjetik duhet të punoni.

Aktivizoni VORTEKSIN TUAJ MANIFESTUES DHE ZHBLLOKONI PUSHTETIN TUAJ LATENT PËR TË JETUAR jetën tuaj më të mirë.

Për të zhbllokuar vorbullën tuaj manifestuese, do t’ju duhet të përafroni me rrjedhën e shpirtit, mençurisë dhe bollëkut.

Gjatë këtyre 3 ditëve të pabesueshme...

Ju do të…
Shëroni dhimbjen, frikën dhe dyshimin e kaluar.
Pastroni bllokimet manifestuese.
Shëroni gjendjen tuaj emocionale.
Hapni vorbullën tuaj manifestuese për një jetë me bollëk.
Shëroni marrëdhënien tuaj.
Lëshimi i shkëndijës së bollëkut, suksesit personal dhe qëllimit që është mbyllur brenda jush.
Filloni të jetoni jetën që ëndërroni.

Imagjinoni vetëm për një sekondë...

✅ Çlirimin nga traumat dhe dhimbjet e së kaluarës që aktualisht po ndikojnë në rrugëtimin tuaj të jetës.
✅ Një burim i ri i mirëqenies, ku ju jeni plotësisht në gjendje të aksesoni forcën krijuese të Universit që jeton brenda jush.
✅ Duke qenë fuqimisht bashkëkrijuesi i fatit tuaj.
✅ Një marrëdhënie e thellë, e përkushtuar, e shenjtë me partnerin, bashkëshortin, personin specifik ose shpirtin binjak.
✅ Të jetosh një jetë të lumtur dhe të gëzuar ku nuk duhet të shqetësohesh më për paratë!
✅ Lëshimi i shkëndijës së bollëkut, suksesit personal dhe qëllimit që është mbyllur brenda jush.
✅ Fuqia shëruese shumëdimensionale për të rinovuar në mënyrë drastike trupin tuaj fizik ose ata që doni.
✅ Të jetosh versionin më të lartë të vetes dhe jetën tënde më të mirë që ndonjëherë e keni paramenduar!

💜 Kur ngjarja të përfundojë dhe të ktheheni në shtëpi, do të keni mjete të qarta koncize për të filluar të dizajnoni dhe jetoni jetën që dëshironi dhe meritoni.💜

💜"Ju meritoni paratë që dëshironi, dashurinë që dëshironi dhe shëndetin dhe lumturin; nga të cilat vareni”.💜

ÇFARË E BËN "Let the Sea set you free" KAQ SPECIAL?

💜 Shumica e njerëzve jetojnë jetën e tyre dhe në dëshpërim të qetë. Ata besojnë rrejshëm se ajo që shohin në botën 3-D është realiteti i vetëm i disponueshëm për ta.
💜 "Ndryshoni mënyrën se si i shihni gjërat dhe gjërat që shihni do të ndryshojnë." Wayne Dyer
💜 Pasi të jeni në gjendje të shpëtoni nga dyshimet tuaja, besimet kufizuese, frikërat dhe të kaloni dhimbjen, do të jeni lehtësisht në gjendje të ndryshoni mënyrën se si i shihni gjërat.
💜Do të gëzoni liri të re që do t'ju lejojë lehtësisht të aksesoni Burimin e Pafund, Zotin, brenda jush. Duke qëndruar tani në majën e malit tuaj, ju do të zotëroni fuqinë për të aktivizuar vorbullën tuaj manifestuese, që lejon ëndrrat dhe dëshirat tuaja të shndërrohen në realitet.
💜 Ju do të... Pastroni dhimbjen, dyshimin dhe frikën e vjetër. Lidhuni kozmikisht me Veten tuaj të Lartë. Krijoni jetën që dëshironi dhe meritoni.

ÇFARË PËRFSHIHET FALAS NË "Let the sea set you free"

Vendet mbushen shpejtë prandaj aplikoni tani:

Ushtrime të drejtpërdrejta në grup me Mimoza dhe Avni Thaqin dhe trajnerë elitarë ku do të pastroni rrugën që ka qenë rezistenca që ju mban nga jeta juaj më e mirë. Do të pastroni, do të lidheni dhe do t'ju mësohen mjetet më të fuqishme të Ligjit të Tërheqjes në dispozicion.

Njihuni me Mimoza dhe Avni Thaqin, të cilët që nga viti 2009 kanë qenë një nga kanalet më të njohura të Ligjit të Tërheqjes në YouTube dhe facebook me afro 1,000,000 shikime çdo muaj.

Si Mimoza ashtu edhe Avniu kanë një dashuri të madhe për popullin e tyre dhe me gjithë zemër e shpirt duan të ndajnë me ata informacionet e fshehura, janë të çertifikuar nga klubin privat Amerikan GIN.

Së bashku ata kanë përkthyer shumë libra. Ata janë mjeshtër të mëdhenj të shkallës 6 në GIN dhe të dy janë themeluesit e klubit Iam Power.

Një kompani e përkushtuar për të ndihmuar njerëzit të jetojnë jetën e tyre më të mirë fizikisht, emocionalisht dhe energjikisht. Mimoza dhe Avniu kombinojnë mjetet e shkencës së fundit së bashku me mësimet e lashta për të ndihmuar klientët e tyre të zhbllokojnë potencialin e tyre të plotë të manifestimit.

Mimoza dhe Avniu mentorojnë klientë në 23 vende të ndryshme. Ata kanë punuar me aktorë, shkrimtarë, mjekë, inxhinierë, ndërmarrës dhe çdo profesion tjetër në mes.

BILETAT VIP: 317€

Akses në retreat+ Biletat VIP + Bonuse
Merrni pjesë dhe trajnohuni një në një nga Mimoza dhe Avni Thaqi

➖OFERTA PËRFSHINË➖
🏩Akomodimi në Hotel-Suite with Sea View
🥗 Mëngjesi i përgatitur në Hotel
 ⛱ Çadrat e Plazhit

⛵️ Shëtitje me Anije -pagesë shtesë

✅ Gjatë 3 ditëve-30 min, seancë një në një me Mimoza ose Avni  Thaqin për çështjet e juaja personale dhe të merrni zgjidhjen.

✅Falas trajnimi online : Manifestimi Fillestar

BILETAT GOLD: 217€

Akses në seminar+ Biletat GOLD + Bonuse

➖OFERTA PËRFSHINË➖
🏩 Akomodimi në Hotel-Suite with Sea View
🥗 Mëngjesi i përgatitur në Hotel
 ⛱ Çadrat e Plazhit

⛵️ Shëtitje me Anije-Pagesë shtesë

✅Falas trajnimi online : Manifestimi Fillestar
 

BILETAT SILVER: 207€

Akses në seminar+ Biletat SILVER + Bonuse

➖OFERTA PËRFSHINË➖
🏩 Akomodimi në Hotel-Triple Room with Sea View
🥗 Mëngjesi i përgatitur në Hotel
 ⛱ Çadrat e Plazhit

⛵️ Shëtitje me Anije-Pagesë shtesë

✅Falas trajnimi online : Manifestimi Fillestar
 

!!! Vëmendje ju lutem, ju keni rezervuar biletën tuaj në momentin që keni kryer pagesën. Kemi vetëm edhe 6 dhoma të lira...

PËRJETIMET NË LET THE SEA SET YOU FREE 2

ÇFARË THONË PJESËMARRËSIT NË RETREATIN 2