Weekend Retreat

"TRANSFORMIMI I MENJËHERSHËM I JETËS SUAJ"


28/29 Maj 2022 Shëngjin Shqipëri

PARALAJMËRIM:
Nëse nuk jeni gati për të marrë sukses masiv në të gjitha fushat e jetës, mos merrni pjesë në këtë EVENT FUNDJAVOR!
Një Event Ekskluziv- që ndryshon jetën!

Prezentuar nga: Mimoza dhe Avni Thaqi

Mimoza dhe Avni Thaqi
Sipërmarrës, Mentore- Spikere frymëzues

A jeni gati për t'i dhënë fund luftës dhe për të marrë PIKËRISHT atë që dëshironi, dhe SHPEJTË?

Dhe unë thjesht mund të të dëgjoj duke thënë "Sukses brenda natës? Kjo tingëllon shumë mirë për të qenë e vërtetë, Mimoza".
Gjithçka do të ndryshojë, të shtunën dhe të dielën, më 28-29 maj 2022, ndërsa po ju ftoj në një këtë event, që ndryshon jetën, të quajtur: "TRANSFORMIMI I MENJËHERSHËM I JETËS SUAJ"

Në këtë ngjarje, ju do të mësoni të vetmen gjë që qëndron mes jush dhe suksesit.

Unë jam duke folur për suksesin në të gjitha fushat:
-Bëhu i pasur
-Jeto i qetë
-Gjeni shpirtin binjak- dashurinë tuaj
-Rregulloni marrëdhënien tuaj
-Gjeni qëllimin tuaj në jetë
-Kthejeni shëndetin tuaj
-Çdo gjë tjetër...

LAJMI I KEQ: Do të vazhdoni të luftoni

PËRVEÇ nëse filloni të bëni NJË GJE.
Kjo NJË GJE është diçka që bëjnë të gjithë njerëzit e suksesshëm (pavarësisht se me çfarë janë të suksesshëm).
Çdo person i vetëm i suksesshëm në botë, duke përfshirë edhe mua, të gjithë kanë atë NJË GJË të përbashkët.
Kjo NJË GJE fjalë për fjalë DETYron suksesin të ndodhë; e bën suksesin 100% të pashmangshëm... pavarësisht nëse doni dashuri, para, shëndet apo ndonjë gjë tjetër.
Kjo NJË GJË është arsyeja që kaq shumë dështojnë vazhdimisht, ndërsa të tjerët jetojnë një jetë magjepsëse...pa i bërë gjërat ndryshe nga ju...


VETËM NJË GJË!

GJITHÇKA DUHET për ta kthyer dështimin në sukses...është që të zbatoni VETËM NJË GJË !
LAJMI I MIRE ESHTE SE MUND TE MESOHET E VETMJA GJË!
Dhe sapo ta mësoni dhe ta zbatoni, do të ndryshojë MËNJËHERË jetën tuaj. Po.
Po e them këtë sepse definitivisht NUK kam lindur me KËTË NJË GJË; Më duhej ta mësoja dhe të mësoja si ta zbatoja vetë. Kjo më mori dekada.
Për fat të mirë, nuk duhet të prisni kaq gjatë. Sepse të shtunën, më 28 maj 2022, unë do t'u mësoj njerëzve NJË GJË, që të mund ta përdorin atë për të ndryshuar SHPEJTË jetën e tyre

Lokacioni: Deluxe & Spa by Rafaelo

E vendosur në Shëngjin, Deluxe & SPA by Rafaelo ofron akomodime buzë plazhit 2 minuta më këmbë nga plazhi i Shëngjinit dhe ofron lehtësira si restorant, bar dhe kopsht. Me WiFi falas, ky hotel me 5 yje ofron një zonë plazhi privat dhe shërbim në dhomë. Hoteli ka një pishinë të brendshme, palestër, argëtim në mbrëmje dhe një recepsion 24 orë.

Në hotel dhomat janë të pajisura me dollap. Kompletuar me një banjo private të pajisur me bidet dhe rroba banjo, të gjitha dhomat në Deluxe & SPA by Rafaelo kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar, dhe dhomat e zgjedhura kanë gjithashtu një zonë ndenjëse. Në akomodim dhomat përfshijnë liri krevat dhe peshqir.

Mysafirët mund të shijojnë qendrën e spa dhe Wellness, të kenë një lojë ping pong, të organizojnë udhëtime në tavolinën turistike ose të marrin me qira një makinë për të eksploruar rrethinën.

MOHIMI: Rezultatet në dëshmitë tona janë unike dhe kanë ndodhur vetëm për shkak të veprimeve të përditshme të secilit person dhe ndjekjes, bazuar në atë që i kemi mësuar. Ne në asnjë mënyrë, formë apo formë nuk ju garantojmë rezultate. Rezultatet tuaja do të ndryshojnë, në varësi të përpjekjeve tuaja. Sepse, si për çdo gjë tjetër të vlefshme në jetë, për të pasur sukses duhet të ndërmerrni veprime! Në mënyrë të vazhdueshme! Pra, për të marrë rezultate të mëdha, ju lutemi ndiqni programin tonë dhe ndërmerrni veprime të vazhdueshme çdo ditë!