Trajnim 1 vjeçar: “Largoni Plagët Emocionale-Vlerësoni veten” 997 €

ден61,514.00

Përfitoni bonus:

 • 3 Muaj Mentorim me Mimoza Thaqin (1000 € )
 • Nivelin 1 në Iam Power (500 €) anëtarësim i përhershëm.
 • Kurseni  1500 
 • Lexoni më shumë për Kursin
Category:

Description

✅ Si të përmirësoni -vetë imazhin
✅ Si të zbuloni mekanizmat e suksesit në vete
✅ Si të përdorni imagjinatën-për mekanizmin e suksesit
✅ Si të hiqni hipnozën nga besimet e gabuara për veten.
✅ Si të relaksoheni dhe të lini mekanizmi i suksesit të punojë për ju
✅ Si të shndroni krizat në mundësi reale
✅ Me këtë Nivel ju do të kuptoni misionin e vërtetë të Iam Power, dhe do të ndiheni të lirë, të fuqizuar, të bindur në forcën dhe fuqinë e mendjes dhe zemrës suaj!
✅ Ju mund të ndaloni marrjen e manipulimeve nga kultet, njerëzit që duken sikur janë “qëllim-mirë”. Ju mund të keni një mendje të pavarur. Mund të filloni duke marrë KONTROLLIN!
✅ Ankthi, depresioni, frika do të jetë diçka e kaluar për ju sepse ju do të kuptoni thellësisht se çfarë e ka shkaktuar gjendjen tuaj.
✅ Energjitë negative të lëshuara drejt jush do të shpërbëhen dhe do të keni qartësi mendore, shkëlqim, bukuri e cila nuk ka nevojë për botox.
✅ Ju do të pranoni veten ashtu siç jeni dhe do të doni veten në mënyrën e duhur.

19 reviews for Trajnim 1 vjeçar: “Largoni Plagët Emocionale-Vlerësoni veten” 997 €

 1. Anila Isufaj

  Une e kam pas trainim 1 vjecar dhe eshte gjeja e duhur per veten ,,sepse kisha harruar te ndihesha mire ,,harxhoja lek me investyim nga jassht …por me besoni shpetojeni veten dhe ivestoni ne brendin tuaj ,nese se beni per veten ,bejeni per femijet tuaj …..sepse u ndieva shume mire kur me tha cuni ,sikur tye na i kishe mesuar me heret te gjitha keto …..po asnjeher ssesht vone ……Faleminderit VETES ZOTIT DHE MIMOZES …..soty jam nje tjeter person 😇🙏🙏🙏❤❤❤

 2. Teuta

  Une nuk mund ta petshkruaj me fjale sepse fjalet jane te pakta per te pershkruar ndjenjen qe perqon tek ne Mentorja e mrekullive Mimoza Thaqi .
  Keto informacione ,kjo energji qe ajo perqon tek ne eshte magjepsese sepse une ne veten time verej fhe gjej qdo dite e me shume TE VERTETEN per VETEN TIME .
  Ate te vertet qe e kisha strukur dhe e beja te heshte per shume vite .
  Ate te vertet qe Mimoza e zgjon ne mua qdo dite e me shume .
  Faleminderit Zot qe me ke derguar ne jeten time anijen e shpetimit dhe ajo eshte engjelli i drites ,diturise dhe se vertetes Mimoza 💜👑

 3. Elisa

  Trajnimi si zakonisht ne sinkron me çka kerkoj une e pyes dhe gjej pergjigje..veç te tjerash edhe i nevojshem qe minimumi nje here ne muaj te mendosh seriozisht per veten dhe jeten qe ben e si e pse..

  Faleminderit 🙏Elisa

 4. Jona

  E kam dëgjuar me shkëputje per shkak te gjendjes sime shëndetësore por ne fund ndjeva nje rehati trupore, paqe shpirterore qe i lus Zotit çdo dite dhe lidhja ime me burimin me ate ushtrimin relaksues ne fund .🙏❤️Faleminderit Mimoza.Imagjinata me buzëqeshje ishte ajo qe përkoi shume me mua sot dhe me tha forcë e fuqi. Por e di dhe jam e bindur qe pas çdo seminari me Mimozen ndihem shumë pozitive dhe e di qe e terheq ate nga Universi me ane te Mentores sime.👏❤️🙏faleminderit qe me drejtoj përherë dorën tende ne rrugen e dritës se Zotit.
  Jona

 5. Selvete GASHI

  I papershkruar si qdo trajnim tjeter, perplot energji pozitive! Esencialishte ishte nje trajnim, qe te ben te ndihesh mire, relaksues, dhe te jemi me mendje hapur, kur eshte ne pyetje perdorimi i imagjinates! Mirenjohje pafund per te bukuren Mimoze 🤲❤️Zoti e bekofte Familjen Thaqi per jete e mot 🤲❤️
  Selvete gashi

 6. Arlinda Bunjaku

  Mua me pelqeu shume per vete edhepse e ndegjova trajnimin deri ne fund po nuk mujta me qene aktive ne bisede per shkaqe personale.👍
  Arlinda Bunjaku

 7. Ariana Abdyrrazaku

  Ariana Abdyrrazaku
  Trajnimi shum I vlefshem me zor e kam prit te degjoj mimozen me ato informacione aq te vyera. Me ben te ndihem shum mir e me plot energji pozitive qe vetem mimoza di ta transmetoje ne menyre te mrekullueshme . Une duhet ti ve ne zbatim cdo fjale te saj ne te gjitha detajet. Faleminderit pafund mimit e ndiej se shum gjera te mira po vijne drejt meje .

 8. Teuta

  Trajnim i pa pershkrueshem qe vetem e mrekullushmja Mimoze i kordinon aq bukur edhe me shembuj ne menyre qe ne ti perthithim dhe ti veme ne praktike .
  Faleminderit shume Mimoza mentorja me e mite ne bote

 9. Zejnepe Muqaj

  Trajnimi i Sotem ishte i jashtezakonshem,shumehere pata aha momente.I shpjeguar n menyr te thjesht dhe i kuptueshem,m thelloj akoma ne qenien time te brendeshme dhe jam shume e lumtur dhe mirenjohese Mentores time Mimoza Thaqi qe me perkushtim te madh po jep dituri te specializuar qe në ne te rizgjohet e verteta e pa mohueshme qe egziston brenda nesh.👏🙏🥰👑🏆🌟💝

 10. Teuta

  Trajnim i pa pershkrueshem qe vetem e mrekullushmja Mimoze i kordinon aq bukur edhe me shembuj ne menyre qe ne ti perthithim dhe ti veme ne praktike .
  Faleminderit shume Mimoza mentorja me e mite ne bote

 11. Zejnepe Mucaj

  Trajnimi i Sotem ishte i jashtezakonshem,shumehere pata aha momente.I shpjeguar n menyr te thjesht dhe i kuptueshem,m thelloj akoma ne qenien time te brendeshme dhe jam shume e lumtur dhe mirenjohese Mentores time Mimoza Thaqi qe me perkushtim te madh po jep dituri te specializuar qe në ne te rizgjohet e verteta e pa mohueshme qe egziston brenda nesh.👏🙏🥰👑🏆🌟💝 Zejnepe Mucaj

 12. Dori Taqi

  Trajnimi ishte fenomenal, Mimoza eshte duke bere nje pune te jashtezakonshme dhe shume te fuqishme per njerezit. Ne nuk kemi nevoje per thjeshte motivimin momental dhe serish te kthehemi aty ku ishim, ndoshta dhe me poshte. Ne kemi nevoje per gjera praktike, gje te cilen Mimoza na I ofron praktikisht. Kur I ben gjerat atehere ka ndryshim. Faleminderit Mimoza. Dori Taqi

 13. Teuta Januzu

  Trajnim i pa pershkrueshem qe vetem e mrekullushmja Mimoze i kordinon aq bukur edhe me shembuj ne menyre qe ne ti perthithim dhe ti veme ne praktike .
  Faleminderit shume Mimoza
  Teuta Januzu

 14. Shpresa Ramadani

  Pjesa e trete ashtu si dhe dy te paret ishte fenomenal .Pas gjdo pjese kuptojm.me mire e me mire bllokimet tona ,veten tone te mbrendshme .Ky trajnim eshte pertej imagjinates tone .
  Sa te bekuar jemi qe mesojm te gjitha keto .Sa te bekuar jane familja jone ,rrethi yne qe ne i mesojm keto .
  Sikur te vetedisoheshin me shume njerezit se qfare ofron Mimoza ne keto trajnime do te benin qmos per te qene aty .
  Ky trajnim eshte jo vetem jete ndryshues por me siguri te plote e them jete shpetues .
  Zoti te bekoft me gjitha te mirat Mimoza per misionin tend madheshtor 🙏🙏🙏😍❤️ Leonora Beqa

 15. Leonora Beq

  Pjesa e trete ashtu si dhe dy te paret ishte fenomenal .Pas gjdo pjese kuptojm.me mire e me mire bllokimet tona ,veten tone te mbrendshme .Ky trajnim eshte pertej imagjinates tone .
  Sa te bekuar jemi qe mesojm te gjitha keto .Sa te bekuar jane familja jone ,rrethi yne qe ne i mesojm keto .
  Sikur te vetedisoheshin me shume njerezit se qfare ofron Mimoza ne keto trajnime do te benin qmos per te qene aty .
  Ky trajnim eshte jo vetem jete ndryshues por me siguri te plote e them jete shpetues .
  Zoti te bekoft me gjitha te mirat Mimoza per misionin tend madheshtor 🙏🙏🙏😍❤️ Leonora Beqa

 16. Diana Bellanica

  LARGONI PLAGËT EMOCIONALE që vetë titulli i kësaj tregon dhe ka ni domethanje të madhe,!!! Aka njeri pa plagë nëkëtë dynja ,mirpo me anë mesimeve të Mimozës si dhe informacione qe vetë ne ti kuptojmë me ndergjegjjen tonë i kthejmë në jetë të mirësisë tonë qe nai ka mësuar Mimoza mos ta lajm asnjëherë tëna ndërpret energjin tonë as një moment,askush ma ,naka mësuar e naka ndertu një mur të madh ; askush ska fuqi tëna e rezoj,qe dua të them ne jemi klubi iam power ,ne jemi fuqia,ne jemi krijues të fatit tonë,ne tani ndihemi mirë,ne jemi të rëmdësishëm,ne jemi tërheqës dhe atë që e dojmë e marrim, skan fund mësimët e mëtë madhës tonë Mimoza Thaqi !!!
  Aka fund qielli ?
  Edhe ne kemi fuqi sa qielli !!!!
  Energjia e qiellit e planetit tokë jemi ne!!!
  Ju dua pa kushte Mimoza Thaqi !
  Të falenderoi pa fund qe po naj zhduk plagët e tona dhe vetëm ti je ajo qe pona sheron Mendje,trup,dhe shpirtë !!! diana bellanica

 17. Leonora

  Oh Zot sa i fuqishem ky trajnim.Eshte jet shpetues ,eshte trajnim qe nuk ka person qe se nxjerr nga humnera ,eshte aq i fuqishem sa qe me syte e mendjes i shoh njerezit te bere cop -cop nga sfidat dhe si i bashkon ato cop ne nje fuqi te madherishme ,edhe sikur te mos aplikohet pike per pike përsëri rezultatet jane fasionuese .
  Deshira ime e madhe eshte qe te ju bie ne dore te gjitheve ❤️

 18. Zejnepe

  Me kete Trajnim po bashkjetojm qe 1 nje vite dhe dashuria per te eshte i perjeteshem ,i shtjelluar n menyren me t bukur me mesime qe s ma ka marr mendja qe do prekin cdo qeliz te trupit.Mesime qe cdo njeri e ka t nevojshme ti kete ,qe te kete ekuilibrin ,,qetesin mendore dhe shpirterore,qe te dergoj veten aty ku ka pas anderra t jete.Faleminderit shume e dashura jone Mimoza qe su lodhe kurr,kurre ,si bleta qe thith nektarin deg me deg e i shprendan keto njohuri dhe me ne.Te dua dhe vleresoj e t jam mirenjohese gjithe jeten time👑🏆

 19. Diana

  Trajnimi 1 vjeçar largoni plagët emocionale, vetë titulli i këtij seminari ka rëndësi shumë për mua, ti largojmë njëher e përgjithmonë mendimet negative nga vetja.
  Unë e përshëndes Zj.Mimoza Thaqi më të vertet na ka zgju prej atij vendi ku kemi qenë. Unë Diana e gjej veten në çdo seminar, në çdo event që e mban Mimi por do t’ju them diçka së pari duhet ta gjeni paqen në vete, realietin? sinqeritetin, karakterin e juaj e gjeni në këtë klub I am power. Ligjërata që asnjëherë si keni ndegju në shkolla, as në shoqëri, as në familje vetem Mimoza Thaqi i ndan me ne këto informacione të shëlqyer qe skan fund për mua 🙏🏻 Entuziazmi im është në mua dhe ndihe
  m e plotësuar në shprazëtin time qe ka qen me vite. Mimoza të dua pa kushte🙏🏻💎💎💎

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *