Sale!

Set me 2 Libra Fiton falas Mbrojtëse Kundrejt Rezatimit të valëve EMF, 24 Euro

ден1,480.80

Mbrojtje përfundimtare nga pothuajse të gjitha mbingarkesat elektronike, shkaku aktual i gjumit të dobët dhe kushteve shëndetësore për shumicën e njerëzve sot! Ne mendojmë për të mirën tuaj në çdo formë, me këta 2 libra ju do të kuptoni se si funksionon energjia negative, ku jeton dhe si i mban njerëzit nën kontrollë gjë që do të ju çliroj nga ky armik mental që është mendimi negativ, njëkohësisht do të kuptoni fuqinë e fjalëve tuaja dhe çfarë ju mund të bëni nëse i përdorni ato në formën e duhur. Falas ju dhurojmë mbrojtësen kundrejt valëve të dëmshme EMF nga të cilat jemi të rrethuar 24 orë në ditë.

Availability: 4 in stock

Categories: ,

Set me 2 Libra Fiton falas Mbrojtëse Kundrejt Rezatimit të valëve të dëmshme EMF, 24Euro

Ne mendojmë për të mirën tuaj në çdo formë, me këta 2 libra ju do të kuptoni se si funksionon energjia negative, ku jeton dhe si i mban njerëzit nën kontrollë gjë që do të ju çliroj nga ky armik mental që është mendimi negativ, njëkohësisht do të kuptoni fuqinë e fjalëve tuaja dhe çfarë ju mund të bëni nëse i përdorni ato në formën e duhur.

Falas ju dhurojmë mbrojtësen kundrejt valëve të dëmshme EMF nga të cilat jemi të rrethuar 24 orë në ditë.

 

Mbrojtëse-Ngjitëse për telefon celular, laptop, PC kundër rrezatimit EMF,

Mbrojtje përfundimtare nga pothuajse të gjitha mbingarkesat elektronike, shkaku aktual i gjumit të dobët dhe kushteve shëndetësore për shumicën e njerëzve sot!

Karakteristikat:
Kjo ngjitëse thith EMF dhe kundërvepron efektet e dëmshme të rrezatimit EMF/EMR të krijuar nga pajisjet elektronike,
zvogëloni rrezatimin deri në 99% me ngjitësin e mburojës nga rrezatimi.
Si mbrojtës EMR për tablet PC, celular, ipad, kompjuter, kondicioner, frigorifer, furrë me mikrovalë, printer, lavatriçe etj.
Shndërron rrezatimet në forma të tjera të padëmshme pa sinjale bllokuese!
Lehtë për t’u përdorur, ju mund të ngjitni lehtësisht ngjitësin EMR në pjesën e pasme të celularit dhe pajisjeve të tjera elektronike.
Madhësia e hollë, e lehtë dhe mjaft e hollë që nuk do ta bëjë telefonin më të rëndë.

Specifikimet:
Lloji: Ngjitëse EMF
Materiali: Veshje me ar 24 k, Shtresë pluhuri me anion mineral,
Ngjyra: Artë
Madhësia e letrës (L*W): Rreth 90×54 mm
Diametri i ngjitëses: Rreth 26 mm

Paketa e përfshin:
1 copë

Shënim:
1. Për shkak të ndryshimit të dritës dhe ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga fotot.
2. Ju lutemi lejoni dallimet 0,5-2 cm për shkak të matjes manuale.

Reviews

  1. Teuta Januzi

    Te dy librat kan informacione jetendryshuese ,energjia e paster e autoreve deperton thelle tek ju dhe mbillen farat e sukseset.

Add a review

Your email address will not be published.