Sale!

SEMINAR MOTIVUES-SHQIP-STUTTGARD-Gjermani Çmimi 150 Euro

ден9,255.00

Le të zhytemi në 3 ditë të mbushura me frymëzim, motivim dhe strategji praktike për të zhbllokuar versionin më të mirë të vetes.

Category:

Description

SEMINAR MOTIVUES-SHQIP

“Zbulimi i sekreteve të suksesit: çelësat e rritjes personale dhe profesionale”

STUTTGARD-Gjermani

☺️Lajm i mrekullueshëm:
Në Seminarin në Stuttgard do të kemi nderin që të mësojmë hapat drejt suksesit dhe tejkalimit të sfidave drejtpërdrejt nga z. Behgjet Pacolli.👏🌟
Nga kush mësoni🍀, cilin e dëgjoni 🌟 ka shumë impakt si do të zhvillohet e ardhmja juaj.
📍 Iam power këtë rradhë ne Stuttgart si mysafir special ka ftuar Z. Behgjet Pacolli, I CILI për pjesëmarrësit do të ndaj metodat që ai ka përdorur për të arritur sukses🌟 dhe si ka tejkaluar sfidat.
📍 Në këtë seminar është një numër i vogël pjesëmarrësish, vendet mbushen shpejt prandaj rezervoni me kohë biletën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEMINAR MOTIVUES-SHQIP-STUTTGARD-Gjermani Çmimi 150 Euro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *