NIVELI I-TRAJNIMI BAZË (BRONZË FOUNDATION) 99 Euro Antarësimi 1 Vjeçar

ден12,236.00

(OFERTË E KUFIZUAR 2023): falas 1 orë trajnim me Trajner për Zhvillim Personal

NIVELI I-TRAJNIMI BAZË (BRONZË FOUNDATION) 99 Euro Antarësimi 1 Vjeçar (380 trajnime për suksesin tuaj)

Category:

Description

(OFERTË E KUFIZUAR 2023): falas 1 orë trajnim me Trajner për Zhvillim Personal

NIVELI I-TRAJNIMI BAZË (BRONZË FOUNDATION) 99 Euro Antarësimi 1 Vjeçar (380 trajnime për suksesin tuaj)

Të përmirësohesh do të thotë të ndryshosh,të jesh i përsosur do të thotë të ndryshosh shpesh” Winston Churchill

Mirë se vini!

Faleminderit që keni zgjedhur të përdorni Iam Power.al dhe shërbimet tona. Ne do t’i referohemi si “Shërbime“.

Unë jam Mimoza Thaqi, mentore e mrekullive dhe sipërmarrëse ! Kam një pyetje për ju ! A mund të përdorni një mrekulli, nuk po flas për një mrekulli të vogël, si që është te fitosh një llotari prej 500 dollar. Une flas për rikthimin e partnerit dhe si të bëheni të pasur. Të gjeni LUMTURINË, DASHURINË,  SHËNDET TË PËRSOSUR ose gjithçka tjetër që ju dëshironi. Ka një paralajmërim se atë që do t’ju them do të ndryshojë jetën tuaj përgjithmonë.

“Si mund ta ndryshoj jetën time?”

Ekspoloroni Shërbimet

•Zbuloni qëllimin tuaj të vërtetë në jetë
• Si të arrini çdo qëllim që keni vendosur
• Si të zhvilloni një personalitet më tërheqës dhe karizmatik
• Mësoni cilësite e një Lideri të Suksesshëm
• Fitoni një qëndrim pozitiv mendor për jetën tuaj
• Tërhiqni mundësi të reja
• Zhvilloni entuziazmin
• Mësoni përmes vështirësive
• Nxisni vizionin dhe imagjinatën krijuese
• Ruani shëndetin

5 reviews for NIVELI I-TRAJNIMI BAZË (BRONZË FOUNDATION) 99 Euro Antarësimi 1 Vjeçar

 1. Anila

  Ne nje moment, ku une prisja nje pergjigje nga Zoti, se si Une te veproja ne nje situat te caktur ne te cilen ndodhem. ZOTI me shfaqi MIMOZA THAQI’n ne enderr dhe me tregoi pergjigjen nepermjet saj. Une Besoj plotesisht se Mentorja e Mrekullive MIMOZA THAQI, eshte e perzgjedhur nga Zoti ne ate misjon Hyjnor qe ben. FALEMINDERIT ZOT qe me tregon rrugen neper te cilen une duhet te hec. FALEMINDERIT MENTORJA E MREKULLIVE, MIMOZA THAQI. MIRENJOHJE.

 2. admin

  Pershendetje Mimi dashuri drit te jam shum mirenjohese dhe te falenderoj shum per gjithcka per shpirtin e bukur plot diell dhe per miresine qe po perhap per nje bote me te mire .Po degjoj audiot e tua pasi jam regjistuar ne klubin tuaj dhe faleminderit nga zemra zeri yt dhe shpirti yt kishte kohe qe me theriste
  Elona
  Jan me fat ata te cilet jane prane teje jane te bekuar e dashur Mimi

 3. Merita Jashari

  Pershendetje e dashura Mimoza.. mentorja e mrekullive ❤️😍😍
  Une jam Merita Jashari dhe Dua te ndaj me ju pervojen time te fuqishme ne I am power.
  Dua te tregoj se cfar I am power ka bërë për mua dhe dua te shpreh shum falenderime per punen, ndihmen e pa lodhur te z. Avniut gjat mentorimit 1 vjecar me mua. E kisha gadishmerim shum te lart per te mesuar dhe ndryshuar, sepse doja qe te dal sa me shpejt nga ajo vorbull ku isha rëne.
  I AM POWER erdhii tek un para 1 viti , jetoja cdo dit pasojat e ankthit, askush nuk e dinte se jam ne kete gjendje, vetem un, cdo dit u mundohesha te ta mshef prej familjes, te fejuarit, nuk doja ta shqetsoj askend, por gjendja ime nuk ndryshonte aspak.
  Kam qen ne nje vorbull shum te madhe te energjis negative, frikera te cmendura, frik nga 6 llojet e frikerave.
  E kisha humbur busullen, e kisha humbur qetsin emocionale mendore dhe shpirterore.
  Kisha shum pyetje ne koken time, dhe kisha frik nga keto pyetje, kush jam une? Pse jam ketu? Cili esht misioni im? Shume pyetje, dhe isha e flakt te dija keto pergjigje.
  Nuk isha aspak e qet, nuk isha aspak e lumtur,nuk kisha aspak besim ne vete, nuk kisha besim aspak ne Zot, kisha shum dyshime ne mendjen time per cdo gje, sikur me thoshte dicka kush eshte Zoti, pse te besosh ne Zot, nuk me bente asgje te lumtur, jetoja kot pa arsye, e pa permbushur, e zbrasur, bosh.
  Nuk e dija cfar me ben mua te lumtur, e kisha humbur fokusin komplet.. nuk e dija ku te fokusohem, thjesht e kisha harruar veten.
  E kisha humbur veten, dashurin ndaj vetes.
  Si fillim un fillova me Cd DJUJ ti degjoj cdo dit pa nderprer, keto cd jan dashuri, prei qe fillova te degjoi cd e 1 une menjeher fillova ta mar veten prei qe e kuptova se me behemi ajo qe mendojn wow me bëri nje click ne mendjen time, gjithcka ndryshoi per mua, pastaj fillova ne baza ditore te lexoj libra cdo dit, te lexoj librin mposhtja e djallit edhe aty e kuptova se cfar eshte frika, eshte nje liber jashtzakonisht i bukur, fillova te punoj fuqishem me mesimet ne I am power, qe jan mesime te jashtzakonshme, sot per mua ankthi eshte vetem nje memorie, sepse mesova se cfar eshte si e kam krijuar dhe si ta kaloj, vertet I am power per mua ka bere mrekulli, arrita te filloi te punoj me nje biznes te marketingut online, kam nje lidhje shum te mrekullueshme me te partnerin tim, arrita te ndryshoj cdo gje per nje kohe shum te shkurt . Jam vertet shum shum shum e lumtur, qe jeta ime po ndryshon cdo dit per të mirë, dhe nuk do te ndaloi asnjeher qe te rritem cdo me I AM POWER. Jam falenderuese pa fund Avniut dhe ty e dashura Mimoza, mentoret më të mirë në botë . Ju duaa shumm ❤️❤️

 4. Liljana Kajmaku

  Quhem Liljana dhe jam e lumtur te ndaj me ju si dhe pse u bera pjese e I AM POWER
  E gjithe jeta ime qe nga vogelia me eshte dukur si nje labirint dhe gjithmone e nesermja ka qene nje shqetesim i vazhdueshem dhe e shkuara nje gjykim ndaj vetes kur gjerat shkonin keq .
  Ankthi me pushtonte cdo here kur fillonte nje vit i ri shkollor apo kur merrja pjese ne ndonje event, konkurs, shfaqje apo kur do te ngrihesha ne mesim, sa ne moshe te vogel me shkaktonte dhimbje ne stomak dhe semuresha shpesh .
  Prinderit cuditeshin qe isha gjithnje e dobet dhe me dergonin ne kampe per femije , por une kthehesha me e dobet se sa shkoja .
  Frika shqetesimi ishin gjithmone shoqeruesit e mi.
  Doja cdo gje te ishte perfekt dhe fakti qe nuk ishte ashtu me bente te ndihesha e paafte dhe e pasigurt.
  Shume ceshtje te miat ia lija Zotit besoja shume sepse u rrita duke besuar dhe lutur dhe jeta ime ishte shume e bukur por mendimet e mia per veten dhe frikerat e mia ishin sabotuese “Nuk di “Nuk mundem” “Nuk behet “
  Nuk e dija ku do gjeja shpetim sepse ky shqetesim zgjati me vite i dhe ishte bere e padurueshme …
  Tani isha 40 vjec dhe asgje nuk kishte ndryshuar per mire por plaget e mia emocionale ishin thelluar me shume . E dija qe kishte nje zgjidhje por nuk po e gjeja dot. Dicka nuk shkonte me mua perderisa isha ne nje moshe madhore dhe mendimet negative nuk me ndaheshin dhe energjite e mia shkonin poshte.
  Hyra ne internet te gjeja shpetim pasi mendoja se ishte nje semundje psikologjike dhe te gjeja sherim .
  Ne ekranin e kompjuterit doli e shkruar mbi nje foto te nje zonje te bukur “Ti mundesh”
  Kjo fjale aty per aty me hapi syte, me drejtoi trupin dhe me beri te merrja fryme thelle .
  TI MUNDESH ishe fjala sheruese e atij casti qe po me perpeliste shpirtin.
  Nuk mendova me nese mundesha apo smundesha per ceshtjet qe po me stresonin nje sekonde me pare, sepse tashme e dija qe jeta ime nuk do te ishte me e njejta
  “E verteta “ po me thoshte “Me ke kerkuar? Ja ku jam!“
  Rrugetimi nuk do te ishte i lehte por e dija qe tani nuk isha me vetem .
  Une gjeta njeriun e duhur qe do te me tregonte rrugen .
  Ajo quhej Mimoza Thaqi Une e ndjeja se ajo grua ishte e vetmja qe do te sheronte shpirtin tim .
  Pashe nje drite shprese ne syte e saj.
  Do te regjistrohesha ne klubin Une jam Fuqia sepse duhej te kaloja kete mesime dhe mundesite erdhen sepse ora e se vertetes kishte ardhur dhe nuk mund ta lija te shkonte me.
  Keto mesime ishin aq te vlefshme sa pa to jeta ne kete planet per mua kishte qene tortutuese .
  Aq sa doja me shpirt qe shpirti ime te rilindte ne nje planet tjeter
  Une nuk dija te perballesha me sfidat dhe jetoja si nje viktime.
  Une e dija qe shpirti im bertiste te verteten para syve te mi sepse nuk donte te me shihte te lenduar por nuk kishte goje ta thote dhe une skisha veshe ta degjoj e as sy qe te shoh per te kuptuar si duhet te veproja.
  Iam power hapi syte dhe veshet e mi dhe me mesoi qe te hapet ate mendje te vogel, duke menduar vetem pozitivisht, me mesoi te doje veten, ate shpirt qe eshte drita e bukur e Zotit brenda meje.
  Une mesova se e ardhmja qe doja te dija aq shume ishte e shkruar nga une, me ndjenjat e mia te mira apo te keqija .
  Nisa te mesoj si te shkruaj te ardhmen time .
  Gjithe jeten mes shkronjave dhe nuk kisha ditur ti perdor per te miren time .
  Te marresh diturine e duhur eshte shpetim jete.
  Klubi Une jam fuqia e beri per mua por mund ta beje per kedo.
  Te regjistrohesh ne Iam power meson rregullat e te jetuarit shendetshem dhe i plote ne mendje trup dhe shpirt.
  Une ju them regjistrohuni dhe nuk do te jeni me te njejtet .
  Pasi te kaloni nga klasa e pare ne te pesten ne I am power mund edhe te thoni se keni mesuar teknikat me te cilat mund te shkruani te ardhmen tuaj.
  Ju vetem tani jeni njeriu qe do te mund ta perconi driten tuaj per te kryer ate mision per te cilin keni ardhur ne kete planet.

 5. Lea Lea

  Mimoza Thaqi Eshte më e sakate se jeta e cdo Kujt ndryshon po Të jet pjese e
  Platformes Iam Power ashtu sic me ndryshoi mua jeta ime Vetem me nji pjesmarrje në seminarin Tend e Madhja Mimoza Thaqi ndodhi Transformimi I Menjehershem tek un qy ate dit në ate sall në shengjin un jam shum e Lumtur ,
  Falenderuese Dhe Mirenjohese ndaje Teje Mentorja Ime e Mrekullive Mimoza Thaqi kam disa Te aferm Te mi qe Kane shum nevoj Qe te behen pjes e Platformes Iam
  Power dhe ju kam sygjeruar me Pa tjeter Qe te regjistrohen Në Iam Power Por as qe e kuptojnë se cfar do te thot Ky emër Magjij Iam Power po si thone cfar do te thote Kjo fjal un nuk dime në gjuhe Te huaja Dhe un I thash Keto fjal në shqip do te thot un jam fuqija Pra ti te jesh fuqija sepse ne e kemi Kte fuqi brenda vetes Por nuk sim ta perdorim Vetem në Iam Power un e gjeta veten time Prandaj Dhe u percaktova Ktu ne Iam power se Vetem ktu e gjeta orjentimin e duhur Qe me humbi Gjat barrjerave Te jetes time prej rreth 25 vitesh u krijua nji kaos nje xhungel në jeten time Qe nuk dija as cfar duhet te beja as cfar Nuk dueht te beja Edhe pse te ndiqja ty zemër e dashura ime e shtrenjta ime Mimoza une Vetem si teori dija shum gjera Qe I mesosoja nga ty Por nuk I praktikoja Dhe Thjesht Dhe ti e ke theksuar kete se te dish Edhe mos ta besh Pra mos ta praktikosh esht njejte sikur Nuk e di Kurse Tani un Po merem me audiot me vidiot e nivelit te par me ushtrimet me teknikat e lirimit Me tekniken Tls me afirmime me baza ditore me Lutjet madheshtore Afirmime per mirenjohje afirmime me mirqenije dhe shum e shum mesime te Arta Te Tuat Mimoza Te perqafoj pa fund Prap Te Gjat ta shkruajta mesazhin Nuk e di Por nuk di te ndalem Te perqafoj fort Drit e Madhe per te gjith ato qe te njohin je i ke ndricuar ato qe ka nevoj per ty Dhe per udheheqjen tende e Bekuar e Bekuar Qofsh Gjithmon Gjithmon Gjithmon Gjithmon Shpetimtarja e jetes Time

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *