Kufje Bluetooth me maskë, për gjumë të qetë, duke dëgjuar audiot në Iam Power

ден3,075.00

Dëgjoni audiot në Iam Power me këtë pajisje fantastike, dëgjoni muzikat për gjumë të rehatshëm, për shërim, për meditim të cilat janë pjesë e mësimeve në Iam Power. Kur ju flini lejoni nëndijen tuaj të programohet me mësimet më të bukura në Planet.

Categories: , ,

Description

【Atoparlant stereo】 Flini thellë kudo, në çdo kohë. Pagjumësia do të jetë në të kaluarën tuaj. Tingull i vërtetë HD  që përmban teknologjinë më të fundit me valë që prodhon cilësi të shkëlqyera tingulli. Blloko dritën për të bërë gjumin tuaj më të mirë, ju lejon të dëgjoni muzikë pa përdorur kufje shtesë, të cilat ju bëjnë të bini në gjumë më shpejt.

【Maskë për sytë】 Mund të çiftëzojë lehtësisht çdo tablet të telefonit inteligjent. E përputhshme me Android dhe Ios. të tilla si iPhone, iPad, Android. Por nuk mund të lidhet me 2 pajisje në të njëjtën kohë. Nëse dëshironi të lidhni një pajisje të dytë, anuloni së pari pajisjen e parë.

【Bateri e karikueshme dhe e rregullueshme】 Bateri e integruar 200 mAh me performancë të lartë, Karikimi nëpërmjet kabllit USB. Ngarkimi rreth 2-2,5 orë siguron më shumë se 10 orë kohë. Nuk ka “bateri e ulët” për t’ju zgjuar. ju mund të rregulloni pozicionin e altoparlantëve afër veshëve për të dëgjuar më qartë. gjumë i rehatshëm kudo – udhëtim me avion, relaksim, meditim, pagjumësi.

【Material i rehatshëm dhe mund të lahet】 Maska e syve Music është bërë nga 5% poliestër dhe 95% pambuk elastik, dhe ofron një ndjesi të butë dhe komode. Astar pëlhure e ndarë nga qepja nuk është me defekt, është vendi për të nxjerrë modulin, kështu që mund të lani plotësisht maskën e syve.

Karakteristikat:

1. Blloko dritën për të bërë gjumin tuaj më të mirë, ju lejon të dëgjoni muzikë pa përdorur kufje shtesë, të cilat ju bëjnë të bini në gjumë më shpejt.

2. Bërë nga elvet dhe pambuk elastik, dhe ofron një ndjesi të butë dhe komode.

3. Maska e syve të gjumit mund të rregullohet sipas madhësisë së kokës.

Përshkrim:

Trashësia është vetëm një e treta e altoparlantit mesatar, gjë që është shumë e rehatshme për ata që flenë.

Specifikimet:

Ngjyra: e zezë,

Materiali: Pambuk

Paketa e përfshirë:

1 * Maskë për sytë

1*Manual
1*Kabllo karikimi

Shënime:
1. Për shkak të ndryshimit midis monitorëve të ndryshëm, fotografia mund të mos pasqyrojë ngjyrën aktuale të artikullit. Ju garantojmë se stili është i njëjtë me atë të paraqitur në foto.
2. Ju lutemi lejoni ndryshim të vogël të dimensioneve për shkak të matjeve të ndryshme manuale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Bluetooth me maskë, për gjumë të qetë, duke dëgjuar audiot në Iam Power”

Your email address will not be published. Required fields are marked *