VIP Niveli 1 në Iam Power ( Seancë 1 orë me Mimoza Thaqin) €199/ Çmimet poshtë janë në monedhën MKD)

ден30,850.00

Category:

Description

VIP

Niveli 1 në Iam Power ( Seancë 1 orë me Mimoza Thaqin)€199

 1. 380-Trajnime-Për Sukses, Lumturi
 2. NIVELI 1 IAM POWER- TRAJNIMI FILLESTAR-BAZË
 3. Trajnim 1 orë me Mimoza Thaqin
 4. Ushtrime/testime/teknika lirimi/libra/meditime/
 5. Akces i përhershëm në Trajnimet Online
 6. Çdo Muaj Zoom Webinar për anëtarët me Temën: Si të fitoni më shumë para. Fillon në Shtator 
 7. Çertifikatë Arritje
 8. Dhuratë trajnimin i cili ju nevoitet pas bisedës me Mimozën, ajo e përcakton nëse duhet të punoni në aspektin e mendimeve apo atë të meditimeve, e gjen ku i keni bllokimet me teknologjinë e re të matjes së energjisë dhe ju tregon rrugën për lirinë nga përsëritja e ngjarjeve negative në jetën tuaj dhe familjen tuaj.

Kam vetëm një Pyetje

Nëse do të investonit 10000Euro, 1000 Euro apo 1 Euro dhe do të gjeneronit mijëra euro në llogarinë tuaj bankare a do të ishte ky një investim i mirë? Kthimi nga ky investim do të ishte i konsiderueshëm dhe do të konsiderohej si një risk FANTASTIK.

KUR INVESTON NË KOHËN E DIKUJT.

Ky eshte risk, nuk ka garancion. Por njerëzit që investuan në programet e mia, ndoshta trajnime nje ne nje, ndoshta kane marre pjese ne seminare, ndoshta kane marë pjesë në webinare, dhe ju kam treguar ku të gjejnë burimet…

Kjo është SHpresa dhe asaj nuk i kam thënë unë bëje videon…kur unë i shikoja si fliste më impresionoi…sepse Me Shpresën kemi qenë në komunikim deri sa ia doli.

Arielën ishte hera e parë që e dëgjjoja si i ka ndryshuar biznesi i saj….dhe ajo vetëm nga trajnimet pa mentorim të drejtpërdrejtë.

Pra unë jam Mimoza Thaqi dhe mund të konsideroni të investoni ca para, në kohën time, eksperiecën time dhe rezultatet e shumë anëtarëve…sepse ndoshta një gjë që do të ndaj me ju mund të jetë vetëm ajo që ju e kërkoni si një zbulim që do të ndryshojë gjithë aspektin e biznesit ose jetës suaj.

Nëse jeni të interesuar atëherë kemi aplikacionet gati dhe pasi të analizohen mund të pranohen.

Pra kjo ndodh me ata që bien në kontakt me mua…unë se kam ditur se gjtihë sfidat e mia, do të më bënin të arrij kaq shumë ti ndihmoj të tjerët…unë nuk e kam ditur se do të jem mentore e mentoreve…nuk e kam ditur se çfarë jam e aftë të bëj, por bazuar në rezultatet që kam gjeneruar për të tjerët, drejtimin dhe udhërëfimin që ju kam dhënë unë besoj se në këtë pikë jam mentorja më e mirë Shqiptare dhe më dëgjoni me vëmendje-më lejoi të përfundoj kët fjali, jam mentorja më e mirë shqiptare për njeriun i cili më lejon mua ta udhërëfej, dhe mund të mer veprime bazuar në sugjerimet e mia, drejtimin dhe eksperiencën.

Nuk dtth se jam mentorja më e mirë por dtth se nëse më merrni seriozisht dhe unë vetëm ju mësoj dhe transferoj sistemet, mjetet dhe strategjitë e provuara që i përdor vetë. Unë nuk krijoj diçka që nuk e kam provuar, testuar, qe më ka sjellur sukses. atehere mund te jem mentorja më e mirë për ju per personin që zgjedh të konsultohet me mua.

Mimoza Thaqi këtu në këtë moment për këtë moment e mundshme për disa nga ju që aplikoni dhe janë të pranuar.

Dhe nëse doni të merrni, materialet tjera të iam power, ju rekomandoj gjithë Nivelet në Iam Power

Mimoza Thaqi këtu në këtë moment për këtë moment.

4 reviews for VIP Niveli 1 në Iam Power ( Seancë 1 orë me Mimoza Thaqin) €199/ Çmimet poshtë janë në monedhën MKD)

 1. Elisa E Lumtur

  …sepse Zoti mua me ka sjelle ne kete planet qe TE JEM!

              …sepse Zoti mua me ka sjelle ne kete planet qe TE MUNDEM;

   

   te realizohem, te permbushem…dhe…me te vertete une MUNDEM por jo vec une,

  MUNDESH edhe TI por duhet/mundesh ti kthesh syte,vemendjen per nje fare kohe vec nga vetja dhe te shikosh,te degjosh, te nuhasesh e te ndjesh ,te dish cfare asnjehere me pare nuk e ke lejuar veten ti besh keto  ( per arsye te ndryshme) por MUNDESH dhe..

  nje super mundesi per te mundur eshte I AM POWER -UNE JAM FUQIA se une JAM  por JE edhe ti qenje me FUQI.

  Keto fjali vijne natyrshem dhe te ‘’pjekura’’ nga une pas rreth nje viti e gjysem qe jam anetare ne        I AM POWER, me sakte investimi ne veten time per veten time me pasoja shuuuuume positive me gjere se vec vetes sime..Ne fakt duhet shume me pak se nje vit per te kuptuar se kjo eshte e gjitha qe ke kerkuar deri tani…

  I/E  dashur ‘’kerkues per me shume’’, besoje se je fiks aty ku duhej te ishe dhe te lutem  thellohu ne kete kerkim..lejoje veten qe te futesh ne nje labirinth DITURIE ..i’a VLEN si drita e diellit per kete planet.

  Guxo nje here e pergjithmone qe te gjesh dashurine,diturine e vertete.

  Guxo nje here e pergjithmone ta rrethosh veten me njerez po aq kerkues,po aq te mire,po aq te vertete ,po aq suportiv ,te fuqishem dhe te mbrekullueshem sa TI!

  Guxo nje here e pergjithmone ta njohesh veten,ta dish kush je,cfare kerkon dhe pse kerkon!..

  Guxo nje here e pergjithmone qe t’ia japesh vetes mundesine te jetosh me njerez te medhenj, te besh nje jete te madhe!

  Nese tani ke 1000 pyetje per veten, per te tjeret ,per jeten ne pergjithesi dhe kerkon pergjigje te inkurajoj qe te behesh pjese e I AM POWER..filloni me mesimet.

  Ne ndonje moment mund te kesh edhe 1000 pyetje te tjera shtese per te cilat do te mund te marresh pergjigje per secilen sado e lehte e thjeshte apo e veshtire do te jete pyetja.

  Nese do te jesh serioz me veten,nese do qe me te vertete, me te vertete,me te vertete qe te marresh pergjigje e do te jesh i/e perkushtuar dhe mbi te gjitha degjues/e CILËSORË ne nje takim nje me nje, webinar ne zoom apo ndonje event/seminar, me pergjegjesi ju them se do te merrni pergjigjet e pyetjeve tuaja..

  Kujdes!

  Nje pyetje-pergjigje ne kohe, nje hap ne kohe, nje sukses ne kohe..

  Puna juaj me veten e percakon procesin!

  Nese jeni person i ndjeshem,kerkues,vezhgues, i veshtire per te ndryshuar , kokeforte, kembengules etj por edhe kerkoni miresi rreth vetes, njerez te kendshem ,te thjeshte por qe kerkojne dhe rriten perdite, njerez qe duan te bejne mire, te ndikojne tek tjetri per mire, etj etj atehere ju keni ngjashmeri me mua e une me ju..une kam kerkuar dhe kam gjetur e vazhdimisht gjej ..edhe ti po kerkon e po gjen TANI.

   

  Nje nder te shumtat arsyet pse une jam antaresuar ishte nje fjali ne nje status te Mimozes:” sepse ne nuk ju shohim si nje person me shume por si energji”.

  E verteta eshte se ajo fjali eshte e vertete, ne secili ketu e shohim njeri-tjetrin si energji, flasim me tjeter pergjegjesi, tjeter dashuri, tjeter miresi, ate qe duhet ne fakt!

   

  E them/shkruaj  me bindje dhe pergjegjesi se nese jeni kerkues, te vemendshem te pergjegjshem ndaj vetes dhe kerkoni te ndryshoni, te rriteni do ta beni dhe jo vec aq…sfidojeni veten me “transformim”.. dallimi eshte shume i madh me “te mesosh” apo me “te ndryshosh”. Jane secila ok por per nje vit pune serioze me veten do te jeni te transformuar..do te keni kuptuar e njohur veten thellesisht, do ti shihni gjerat, ndodhite krejt ne kendveshtrime tjera.

  Nese keni pasur ndonje fatkeqesi apo dicka nuk ka shkuar si donit do te kuptoni rruges se thjeshte po beheni “njeri me i madh” , do te falni me kollaj, do te jeni me te qete, me te shtruar, me te kujdesshem, me te kuptueshem, me te vullnetshem,jo vec me te fuqishem por TE FUQISHEM ABSOLUTISHT!

  Mentorimi ,takimet nje me nje,eshte dhurata me e cmuar qe mund ti beni vetes tuaj sepse fokusi eshte tek TI ,tek zgjidhjet qe kerkon,tek nje e ardhme  me e mire qe eshte TANI.

  Ne rastin tim, mentore kam Mimozen e bukur,te mencur e vizionare dhe jam shume mirnjohese dhe falenderuese  Zotit qe e solli si drite ne rrugetimin tim.

  Falenderuese e mirnjohese Mimozes qe vecanerisht me durimin,urtesine-diturine e saj e ka ndihmuar,lehtesuar kerkimin tim per shumecka shpesh here duke qeshur e gezuar per arritjet ,sukseset e cdo muaji qe kalon.

  Kur fillon te shikosh rezultate ti thjeshte behesh i pandalshem se e kupton qe po i thua lamtumire asaj qe ishte dhe po hap dyer te reja… me ne fund po e lejon veten qe te jesh kesh dhe te besh cfare ti do me te vertete.

  A nuk eshte nje mbrekulli kjo?!

  Lumturia eshte e pashmangshme nese cdo dite mesojme,kuptojme apo permiresojme dicka me shume sidomos per veten.

  Konsideroje ti dhurosh vetes MUNDESI!

  Faleminderit!

   

  Paç dite te gezuar, çdo ditë!

   

  Elisa e lumtur!

   

   

 2. Entela

  Mimoza sdi nga tia filloj ,,por e Di se cfar ndiej ,,une sot jam nje njeri i ri,, qe kur u anteresova dhe deri me sot une ndihem dhe jam nje njeri komplet ndryshe,,sepse duke qene se qe nga femijeria ime u rrita e kushtezuar,,,Por vete dora e fuqishme e Zotit ishte me Mua gjithmone,,dhe sot I kuptoj se gjithcka ishte per te miren time me te larte,,,o Zot them lutjet e Mia dhe kushtimi ndaj Zotit nuk shkon kot,,,Zoti mi plotesoj lutjet e Mia qe kisha te jetoj e lumtur ne paqe ,nje parajse tokesore me shume njerez te mrekullueshem,,,,Erdhi Dita qe une gezoj kete parajse ne mendje shpirt zemer, tani e Kam gjetur eshte iampower,,dhe te gjithe shpirtrat e mrekullueshm qe cdo dite do vijne me mijrera njerez te mrekullueshem te gjejne kete Drite dhe Dashuri te Zotit,,, Me pare ne situatat e veshtira e ndieja shum nevojen per nje moter sikur ta kem thoja vetem te flas asgje tjeter,,Por Zoti me solli jo vetem shume motra por edhe nje familje Hyjnore te fuqishme qe nuk Ka asgje nga jashte te na ndali,,Te jam shume mirenjohese dhe falenderuese pafund qe ti ke kaluar dhe ke krijuar gjithcka une gjeta te verteten dhe e verteta me liroi,,nga ATO zinxhire qe me kishin lidhur qe nga femijeria ime,,,,E Di mezi pres diten kur te te perqafoj shume fort per gjithcka qe ke krijuar ,,dhe ndihmon me mijra njerez familje te jetojme te lumtur,,nuk Ka asgje ta zvendesoje kete jete te lumtur te lire ne paqe,,Je Bekimi me I madh ne Jeten time Mimoza dhe iampower ju jam mirenjohese pafund per gjithcka 🙏 Zoti te Bekofte o Drite e Fuqishme Hyjnore, Mimoza te dua pafund shihemi ne suksese gjithmone 🙏😇🏆🌎👑💎

 3. Anonim

  Faleminderit shume Mimi metorja me e mira ne trojet shqiptare , une masi qe bisedova me ty po ndihem jashtzakonisht mire, domethan edhe ankthin qe e pata mu largu tasht po mdihem si kur po fluturoj e letsuar si asnje her me pare , ti je engjull ne toke ti ben mrekulli Faleminderit zotit qe te kemi , edhe un jam e bekuar qe kam ra ne kontak me mesimet e tua edhe me ty personalisht falenderoj zotin qdo dite

 4. Mihane

  Nuk kisha fjalë të përshkruar se si ndihem kur me kontakton apo kur ndegjoj zerin e juaj !
  Me gjeneron qdo qeliz të trupit,me jep kembe dhe krahe, të fluturoje .
  Me jep drit dhe mendje te gjykoj!
  Me ke dhënë, shumë gjera qe skam mundur ti marr nga askush ,me mesove ,shum sene qe smunda ti mësoje nga askush .
  Me dhave dashurin për veten ,qe qdo kujt ia kisha dhuruar ,e vehten e kisha harruar!
  Qdo here ,kam thënë se për mua je një e derguar nga Perendia dhe një Engjull I Rojes qe qëndron mbrapa meje .
  Nuk kam ,fjalë, se qka unë kisha mundur të beje për ju!
  Uroj ,që qdo qeliz e ju të ket Miliona e Biliona ,substanca magnetike ,dhe ta rrutullosh ,botën ashtu siq ju deshironi ta shiqoni..
  Qofshe nëna dhe gruaja me e fuqishme në bote.
  E juaja për jetë M.Buzhala

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *