Sale!

Bleni 4 Librat fitoni Falas: Trajnimin: 4-JAVOR PËR HARMONINË NË FAMILJE= Çmimi 47 Euro

ден2,899.00

DUKE blerë 4 Librat, ju fitoni plotësisht falas Trajnimin virtual:
4-JAVOR PËR HARMONINË NË FAMILJE- i cili ka çmimin 223€( plotësisht falas)
Pasi ti merrni librat do të keni instrukcionet për të ndjekur kursin Online.

Pagesën mund të bëni edhe kurr i merrni Librat ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni, shtetet tjera para-pagese online.

Categories: , ,

DUKE blerë 4 Librat, ju fitoni plotësisht falas Trajnimin virtual:
4-JAVOR PËR HARMONINË NË FAMILJE- i cili ka çmimin 223€( plotësisht falas)
Pasi ti merrni librat do të keni instrukcionet për të ndjekur kursin Online.

KUSH DUHET TË MERR KËTË TRAJNIM?

 • Pavarësisht nëse jeni aktualisht beqar, në një lidhje afatgjatë, i martuar ose i divorcuar së fundmi, keni fuqinë për të ndërtuar një marrëdhënie të shëndetshme, të lulëzuar dhe argëtuese që zgjat një jetë të tërë.
 • Ju jeni me një person special dhe doni që kjo lidhje të ritet në dashuri.
 • Ju jeni në një lidhje serioze dhe po përballeni me disa sfida, apo vështirësi.
 • Ju jeni në martesë dhe jeni i devotshëm por doni një lidhje më të fortë dhe më pasionante.

 

NËSE NJËRA NGA KËTO ISHTE ME PËRGJIGJE PO, JU E GJETËT ZGJIDHJEN E GJITHË SFIDAVE TUAJA!

ÇDO JAVË NJË MËSIM TË VLEFSHËM PËR:

1. Kuptimin e Dallimeve të Botës Femërore dhe Mashkullore

2. Si të fitoni gjithçka që doni në Marrëdhëniet “Mashkull-Femër”

3. Si ti tejkaloni sfidat lehtë dhe me qetësi kur çdo gjë duket se po merr fund.

4. Si të silleni me fëmijët dhe si të krijoni një ambient pozitiv për ritjen e tyre.

ÇDO SUKSES I MADH FILLESËN E KA NË FAMILJE!

NISJA ËSHTË ATY, Asgjë e madhe nuk ka vlerë nëse në familje ka çdo ditë disballancim dhe ofendime! Ne këtë e kemi kaluar dhe këtë mund të jua mësojmë juve! Po kush jemi ne dhe pse i kemi dhënë të drejtën vetes të ju ligjërojmë për këtë çështje? Mimoza dhe Avniu

Çfarë tjetër do të përfitoni me këtë Trajnim?

1. VIDEOT E TRAJNIMIT:

 • Ndoshta…
 • Ju jeni të irrituar që partneri juaj nuk dëgjon?
 • Takimi po ndihet më rraskapitës sesa argëtimi?
 • Ndiheni sikur mund të mos jeni me “një?”
 • Pasioni është zhdukur?
 • Ju mendoni se mund të jeni duke sabotuar marrëdhëniet tuaja?
 • Jeta thjesht ndihet e mbërthyer në një humnerë, duke mos arritur pritjet?
 • Ju nuk dini çfarë të bëni për të thyer ciklin dhe për të jetuar jetën që dëshironi?

Reviews

 1. Shpresa Ramadani

  Kjo Liber Esht Liber qe duhet te bahet mas vete ku do qe te udhetosh ane nban Botes. Kjo liber esht Ligjiiiiiii Qka Dmth. Ligji esht Ligj apo Jo.

 2. Shpresa Ramadani

  Harmonia ne Familie e Shpetoj Famile Ramadani si Familie. Duhet Veprim i menihershem dhe Suksesein e ke Hazer. Lumturin qe e ke ne Famile nuk Blehet me para.

 3. Shpresa Ramadani

  Harmonia ne Familie e Shpetoj Famile Ramadani si Familie. Duhet Veprim i menihershem dhe Suksesein e ke Hazer. Lumturin qe e ke ne Famile nuk Blehet me para.

 4. Leonora

  Fuqia dhe efekti pozitiv i këtyre librave ishte i jashtëzakonshëm, manual per gjdo sfere te jetes i kombinuar perfekt me trajnimet unike te cilat dërgojnë lexuesin ne nje transformim te vrullshem .
  Investimi modest shpaguhet 100 here .Faleminderit lampower qe ndihmoni ne zhvillimin personal te gjdo individi .Faleminderit per keto materiale te mrekullueshme.

 5. Zejnepe

  Trajnimet qe m dhan vigjilenc ,dhe m hapen syte e mendjen ,atehere kur gati i kisha shuar cdo deshir per jeten.Faleminderit Mimoza ,faleminderit Iampower🙏🥰🌟🎉🏆

 6. Teuta Januzi

  Librat e rekomanduara nga Iam Power te hapin syte dhe te qlirojne mendjen nga mendimet negative ,te drejtojne ne rrugen drejt suksesit.Kombinimi i tyre bashk me trajnimin Harmonia ne familje kthyen buzeqeshjen ne jeten time dhe gezimin ,harmonin me femijet e mi .Çdo shkonje ka mesim ne vete e percjrllur me energji te paster .Falrminderit Iam Power

 7. Teuta Januzi

  Keto libra jane jete ndryshuesh me informacione qe nuk jane degjuar asnjehere me pare .Ne kombinim me trajnimin harmonia familjare rithvea veten time te vertete ,dashurine per jeten ,geImin,entuziazmin,vullnetin ,harmonine me femijet e mi

 8. Teuta Januzi

  Keto libra jane jetendryshues ,infotmacionet qe jane aty nuk i keni mesuar asnjhere me pare .me nje fjqle jane udherrefyes per nje jete te shendetshme dhe te suksesshme

 9. Anton M.

  shume libra te mrekullueshem

 10. Frrok

  Bests books

Add a review

Your email address will not be published.