Seminar 3-ditor në BREZOVICË- 3 Dite (2 Nete) ➡ 28-29-30 PRILL 2023

"Manifestoni Mrekullitë 2"

"Aktivizoni vorbullën tuaj personale të manifestimit dhe filloni të jetoni jetën tuaj më të mirë."
- Mimoza Thaqi- Mentorja e Mrekullive

ESHTE KOHA JUAJ TË NGJITENI NË VERSIONIN MË TË LARTË TË JUAJ!

SESIONET MASTER TË MANIFESTIMIT

Mimoza Thaqi, Mentore e Mrekullive dhe Suksesit

Do të prezantojë dhe angazhohet në mënyrë aktive për të tre ditët së bashku me trajnerët e saj elitë. PËR SHKAK TË THELLËSISË SË NDËRVEPRIMIT PERSONAL, BILETA PERSONALE PËR KËTË NGJARJE SHITEN SHPEJTË

Çfarë mund të prisni Kur merrni pjesë NË "MANIFESTONI MREKULLITË"?

Gjatë sesioneve të manifestimit master, do të mësoni sekretet prekëse për të manifestuar fatin e përsosur që dëshironi thellësisht me një komunitet njerëzish me të njëjtin mendim.

PYETJA ËSHTË A DO TË VENDOSNI TË...

✅ Jetoni jetën tuaj më të mirë me bollëkun dhe paratë që dëshironi dhe meritoni?

✅ Jetoni jetën tuaj më të mirë me dashurinë që dëshironi dhe shëndetin dhe lumturinë që meritoni?

✅ Apo, do të vazhdoni të luftoni me rezistencën, frikën, dhimbjen e kaluar dhe të tashme?

Aktivizoni VORTEKSIN TUAJ MANIFESTUES DHE ZHBLLOKONI PUSHTETIN TUAJ LATENT PËR TË JETUAR jetën tuaj më të mirë.

Për të zhbllokuar vorbullën tuaj manifestuese, do t’ju duhet të përafroni me rrjedhën e shpirtit, mençurisë dhe bollëkut.

Gjatë këtyre 3 ditëve të pabesueshme...

Ju do të…
Shëroni dhimbjen, frikën dhe dyshimin e kaluar.
Pastroni bllokimet manifestuese.
Shëroni gjendjen tuaj emocionale.
Hapni vorbullën tuaj manifestuese për një jetë me bollëk.
Shëroni marrëdhënien tuaj.
Lëshimi i shkëndijës së bollëkut, suksesit personal dhe qëllimit që është mbyllur brenda jush.
Filloni të jetoni jetën që ëndërroni.

Imagjinoni vetëm për një sekondë...

Imagjinoni vetëm për një sekondë...

✅ Çlirimin nga traumat dhe dhimbjet e së kaluarës që aktualisht po ndikojnë në rrugëtimin tuaj të jetës.
✅ Një burim i ri i mirëqenies, ku ju jeni plotësisht në gjendje të aksesoni forcën krijuese të Universit që jeton brenda jush.
✅ Duke qenë fuqimisht bashkëkrijuesi i fatit tuaj.
✅ Një marrëdhënie e thellë, e përkushtuar, e shenjtë me partnerin, bashkëshortin, personin specifik ose shpirtin binjak.
✅ Të jetosh një jetë të lumtur dhe të gëzuar ku nuk duhet të shqetësohesh më për paratë!
✅ Lëshimi i shkëndijës së bollëkut, suksesit personal dhe qëllimit që është mbyllur brenda jush.
✅ Fuqia shëruese shumëdimensionale për të rinovuar në mënyrë drastike trupin tuaj fizik ose ata që doni.
✅ Të jetosh versionin më të lartë të vetes dhe jetën tënde më të mirë që ndonjëherë e keni paramenduar!

💜 Kur ngjarja të përfundojë dhe të ktheheni në shtëpi, do të keni mjete të qarta koncize për të filluar të dizajnoni dhe jetoni jetën që dëshironi dhe meritoni.💜

💜"Ju meritoni paratë që dëshironi, dashurinë që dëshironi dhe shëndetin dhe lumturin; nga të cilat vareni”.💜

Pershendetje njerëz të mrekullueshem .Siq e dini shumica nga ju une jetoj ne Franc por tashme 1 vite kam qendruar ne te shumten e kohes ne Kosov,e gjithë kjo fale Zotit dhe Iampower. Sot kisha një takim te rendesishem ne Franc dhe normal kisha presion nga shteti te filloje punen dhe qendrimi im ne Kosov duhej nderprer sepse normal tash 1 vite anulova kontraten . Heret ne mengjes bera tekniken qe mësuarm ne seminarin Manifesto mrekullit 1ne Turqi . Une ende nuk po muj me ardh ne veti sa shume po funksionon. Kur shkova ne takim ata flisnin gjithe ato qe une doja .Nuk kishte nevojë as te ju thoja se qfare doja . Ter kohen me thonin te mirkuptojm pa fol une asgjë dhe u bë ashtu siq doja .. Zot i madherrishem sa shume fumsionojn keto teknika . Faleminderit Mimoza, faleminderit Avni edhe nëse dite e nate ju falenderoj nuk do te jete e mjafturshme . Faleminderit qe egzistoni dhe ndani gjithe kete njohuri me neve .Ne me te vertet jemi shume te bekuar qe ju kemi Mentor .JU DUA PAFUNDESISHT ♥️♥️

Pjesëmarrëse në seminar nga Franca

Kurrë më mire s'jam ndjerë si në këtë Seminar, Syzana Beqa eksperte për E-Comerce, nga Gjermania💜

ÇFARË E BËN Manifestimin e Mrekullive KAQ SPECIAL?

💜 Shumica e njerëzve jetojnë jetën e tyre dhe në dëshpërim të qetë. Ata besojnë rrejshëm se ajo që shohin në botën 3-D është realiteti i vetëm i disponueshëm për ta.
💜 "Ndryshoni mënyrën se si i shihni gjërat dhe gjërat që shihni do të ndryshojnë." Wayne Dyer
💜 Pasi të jeni në gjendje të shpëtoni nga dyshimet tuaja, besimet kufizuese, frikërat dhe të kaloni dhimbjen, do të jeni lehtësisht në gjendje të ndryshoni mënyrën se si i shihni gjërat.
💜Do të gëzoni liri të re që do t'ju lejojë lehtësisht të aksesoni Burimin e Pafund, Zotin, brenda jush. Duke qëndruar tani në majën e malit tuaj, ju do të zotëroni fuqinë për të aktivizuar vorbullën tuaj manifestuese, që lejon ëndrrat dhe dëshirat tuaja të shndërrohen në realitet.
💜 Ju do të... Pastroni dhimbjen, dyshimin dhe frikën e vjetër. Lidhuni kozmikisht me Veten tuaj të Lartë. Krijoni jetën që dëshironi dhe meritoni.

ÇFARË PËRFSHIHET FALAS NË Manifestoni Mrekullitë?

Ushtrime të drejtpërdrejta në grup me Mimoza dhe Avni Thaqin dhe trajnerë elitarë ku do të pastroni rrugën që ka qenë rezistenca që ju mban nga jeta juaj më e mirë. Do të pastroni, do të lidheni dhe do t'ju mësohen mjetet më të fuqishme të Ligjit të Tërheqjes në dispozicion.

Njihuni me Mimoza dhe Avni Thaqin, të cilët që nga viti 2009 kanë qenë një nga kanalet më të njohura të Ligjit të Tërheqjes në YouTube dhe facebook me afro 1,000,000 shikime çdo muaj. Si Mimoza ashtu edhe Avniu kanë një dashuri të madhe për popullin e tyre dhe me gjithë zemër e shpirt duan të ndajnë me ata informacionet e fshehura, janë të çertifikuar nga klubin privat Amerikan GIN. Së bashku ata kanë përkthyer shumë libra. Ata janë mjeshtër të mëdhenj të shkallës 6 në GIN dhe të dy janë themeluesit e klubit Iam Power. Një kompani e përkushtuar për të ndihmuar njerëzit të jetojnë jetën e tyre më të mirë fizikisht, emocionalisht dhe energjikisht. Mimoza dhe Avniu kombinojnë mjetet e shkencës së fundit së bashku me mësimet e lashta për të ndihmuar klientët e tyre të zhbllokojnë potencialin e tyre të plotë të manifestimit. Mimoza dhe Avniu mentorojnë klientë në 23 vende të ndryshme. Ata kanë punuar me aktorë, shkrimtarë, mjekë, inxhinierë, ndërmarrës dhe çdo profesion tjetër në mes.

BILETA E SEMINARIT 150€  

BILETA VIP 300€( TRAJNIM 30 MIN ME MIMOZA THAQI

Në Çmim përfshihet vetëm:  Seminari 3 ditor ( Hoteli dhe Ushqimi nuk është i përfshirë)

Çmimi i hotelit me mëngjesin dhe SPA të përfshirë 50 Euro për Person për 1 Natë në dhomë dyshe.

 Dita 1- 28 Prill 2023 E premte

Takim në Hotel dhe qëndrim në Spa Centër dhe shëtitje në natyrën e bukur të bjeshkëve të Sharrit-për personat që do të qëndrojnë në Hotel 2 netë,

 

Dita 2- 29 Prill 2023 E shtunë

Seminari Manifestoni Mrekulli 2- Fillon në ora 11:00-18:00

2. Për çmimet e hotelit na kontaktoni ( dhomat duhet të rezervohen me parë që të keni mundësinë të shijoni qëndrimin në Hotel Brezovica ka vetëm disa dhoma të rezervuara për ne deri me datë 10 Prill)-

Ju mund të qëndroni edhe ne hotele të tjera dhe të takohemi në Hotel Brezovica.

Dita 3- 30 Prill 2023 E diel

Aquarius spa center: Nga Ora 10:00-12:00. Nga ora 13:00-17:00 shëtitje në bjeshkët e bukura të Brezovicës dhe meditime/ushtrime intenzive për çlirimin e potencialeve tuaja. 

Çmimet janë për ofertën early bird -30% deri më datë 15 Prill 2023 

Pas datës 15 Prill çmimi është 217 euro.

ÇFARË PO THONË NJERËZIT PËR SEMINARET TONA